Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

automatyczne zamykanie drzwi


dki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

już doszedłem dlaczego się zamykają automatycznie,więc tak podchodząc do samochodu naciskam na karcie otwieranie drzwi ale ich nie otwierm po 1 min się automatycznie zamykają, i sprawa jasna..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

już doszedłem dlaczego się zamykają automatycznie,więc tak podchodząc do samochodu naciskam na karcie otwieranie drzwi ale ich nie otwierm po 1 min się automatycznie zamykają, i sprawa jasna..........

 

u mnie to nie działa :D megi z 2007 roku chyba ze wszystkim ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

już doszedłem dlaczego się zamykają automatycznie,więc tak podchodząc do samochodu naciskam na karcie otwieranie drzwi ale ich nie otwierm po 1 min się automatycznie zamykają, i sprawa jasna..........

u mnie jest identycznie. na początku myslałem że zamki zamykają sią automatycznie po opuszczenia auta ale po odczekaniu dluższej chwili poza autem to nie nastąpiło . dopiero kiedy zamknąłem auto przyciskiem na karcie następnie otworzyłem je przyciskiem ale nie otwierałem drzwi to po ok minucie zamki zatrzasneły sie automatycznie . nie wydaje mi się również żeby miało to jakiś związek z HF bo raczej go nie ma w mojej megi bo bez karty w czytniku jej nie odpalę. wie ktoś czy to jest naturalny mechanizm w tych autach czy może poprzedni właściciel sam wykonał jakieś 'czary' przy zamkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam rowniez tak ze jak wsiade do auta odpale i obroty sa powyzej 2tys. to z automata drzwi zamkniete i nikt nie otworzy dopiero jak nacisne guzik są otwarte.

Rowniez tak mam ze automatycznie auto jak nie zamkne zamnknie mi sie po 15 minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś czy to jest naturalny mechanizm w tych autach czy może poprzedni właściciel sam wykonał jakieś 'czary' przy zamkach:)

W M/S II jest to naturalne jeśli auto było zamknięte, odblokujesz centralny zamek i nie otwierasz drzwi, zazwyczaj kierowcy, przy innych osobiście nie sprawdzałem.

Ja tez mam rowniez tak ze jak wsiade do auta odpale i obroty sa powyzej 2tys. to z automata drzwi zamkniete

To nie od obrotów silnika zależy ale od przekroczenia szybkości 10km/h. Można to w prosty sposób dezaktywować.

Wiem że auto to nie samolot, jednak warto instrukcję jego obsługi przeczytać, tam właśnie takie sprawy są opisane.

scenicool- Regulaminu widzę też nie czytałeś, (bo niby po co) skoro omijasz w postach polskie znaki, które są na tym forum wymagane. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a ja myślałem że jak przekroczę 2 tyś.obrotów to tak się robi a to od szybkośći.

A jeżeli możesz powiedzieć,to powiedz jak to da rade zdeazaktywować.

Edytowane przez scenicool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety więcej nie mogę napisać, by Cię zmusić do choć odrobiny własnego zaangażowania.

Podałem miejsce gdzie to znajdziesz. Jak przeczytasz całość instrukcji dowiesz się nie tylko tego ale dużo więcej. Musiałbym być niespełna rozumu, by Ci to podawać na tacy, a tym samym spodziewać się kolejnych niepotrzebnych pytań i wyjaśnień czegoś co sam możesz przeczytać..

Tobie się nie chce, a mnie ma się chcieć w Twoim interesie?? ZAPOMNIJ :!: Nie popieram LENI.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o tym, że auto się zamyka samo i oczywiście tak jest ale pod warunkiem że po otworzeniu z pilota nie otworzymy żadnych dzrzwi i klapy bagażnika. Dla tych, ktorym dzieją się dziwne rzeczy z zamykaniem proponowałbym sprawdzić wyłączniki krańcowe w drzwiach i tylnej klapie bo czasami się zacinają i auto nie rozpoznaje otwarcia auta po czym samoczynnie się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojgien - a sam czytałeś instrukcję? :!:

Zamyka się gdy osiągnie nie 10km/h - a 7km/h

Aktywuje/Deaktuwuje się to przytrzymując na ponad 2 sekundy przycisk blokowania drzwi - ten z kłódką obok lewarka zmiany biegów (piszę o SII).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!