Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem ze światłami na wolnych obrotach!


Rekomendowane odpowiedzi

Wina akumulatora. Po rozruchu trochę z niego ubywa i alternator musi go doładować. Występuje zwłaszcza rano jak jeszcze masz np. włączone dodatkowe odbiorniki energii - tylna szyba i lusterka. Miałem tak samo w poprzednim autku. Po wymianie akumulatora na nowy - problem zaniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrące swoje 3 grosze - mialem bardzo podobnie i dodatkowo jak stojac na luzie gwałtownie wcisnąłem pedał gazy i odpusciłem (takie jedno wrrrrruuummm) to światła najpierw zauważalnie przygasały a potem świeciły normalnie... i tak za każdym razem - W ASO wciskali mi że tak musi być, że akumulator słaby (jest od nowości - prawie 4 lata) - problem zniknął po wymianie ... KZFR Nie mówie że u Ciebie tak jest (w końcu masz DCI) ale ja nad swoim problemem troche się nagłowiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podlacze sie pod temat

mam scenica 1,9 z 2006r. i tez mam problem z mrugajacymi swiatlami na zimnym silniku

zauwazylem iz jest to wina dmuchawy ktora zalaczając sie powoduje spadek napiecia(tak mi sie wydaje) i wszystko przygasa lacznie z podswietleniem tablicy

wystepuje to zarowno na recznej jak i automatycznej dmuchawie

samochod ma 3 lata czy to moze byc wina akumulatora?

po nagrzaniu silnika problem znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem nie tyle co po nagrzaniu silnika co po naładowaniu akumulatora :!:

Jak akumulator naładowany, to alternator tylko pracuje na odbiorniki energii które masz włączone :!: Jak masz możliwość to podepnij nówkę sam sprawdź jak się zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

no wlasnie nie mam mozliwosci zalozenia nowego musialbym kupic,dlatego przed zakupem chcialbym miec pewnosc ze to wina aku..

rano kreci bez zarzutu wiec dlatego mam watpliwosci ;-)

 

Regulamin forum się kłania i zasady pisania i cytowania postów na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Akumulator wymieniony na nowy a problem pozostal.........

no i tego sie obawialem,ja niestety nie zdazylem nic sprawdzic ,zrobilo sie troche cieplej i problem zniknął musze poczekac na wieksze mrozy ale przynajmniej wiem ze nie musi to byc wina aku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!