Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czego używacie do pielęgnowania swoich Renault.?


19Urban94

Rekomendowane odpowiedzi

kepa416, przekonasz się, że warto dołożyć trochę $$$ i mieć lepsze produkty, zapewne te droższe będą siedzieć na plastikach dłużej... Co do tego drugiego to zdjęcia pewno są z jakiegoś forum detailingu po zrobieniu polerki rotacją... Z resztą sam się przekonasz... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19Urban94, ja wiem ale chcę się przekonać na własnej skórze poza tym jam miałbym kupić zestaw :

 

Collinite no. 476 + glinka + na deskę widziałem mleczko kokosowe to wychodzi prawie 200 zł a ja chce coś na szybko wylać na auto <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kolega urban polecił coś takiego:

~Autoglym SRP - cleaner, odżywka w jednym (50zł - 500ml)

~FinishKare 1000 Hi temp - wosk, trzyma ok. 2-3 miesięcy (15zł - 59ml)

 

Co wy na to, czy jest to dobre, ewentualnie co byście innego polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brudijr, tak jak Ci pisałem AutoGlym SRP wyciagnie kolor z Twojego autka... ;-) Będzie się błyszczeć, co do wosku to będziesz siedział przy aucie podczas deszczu i obserwował kropelkowanie, to jeden z lepszych wosków pod względem wytrzymałości... ;-)

 

EDIT: Co do AG SRP Zobacz TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey <ok> Dziś obleciałem środek tym fioletowym powiem krótko słowa 19Urban94, potwierdziły się zresztą tak jak myślałem i wiedziałem, jest to kokpit w płynie bardzo tłusty na środkowym panelu ( czyli ten gładki plastik ) zostają smugi tak samo jak po mleczu autolanda i Sonaxa, produkt jest dość wystarczalny trochę robi się rzadki przy porządnym rozmieszaniu czyli nie ale do listew i uszczelek i klamek będzie w sam raz. Jest to trochę lepsza koncepcja niż kokpit bo nie w spreyu i nie ciągnie tak kurzu od razy :mrgreen: Myślę że przeciętna osoba zadowoli się tym jeśli podoba jej się kokpit ja niestety do nich nie nalezę bo jestem zbok na punkcie czystości świeżości.

 

Sorka za fotki ale cyfrówka wraca z Egiptu :

 

07092010318_min.jpg

07092010319_min.jpg

 

 

PS. Ile średnio kosztuje "pranie wnętrza" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!