Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przeprogramowanie komputera klimatyzacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W piątek dostałem pismo z salonu Renault że wykryto jakieś problemy w działaniu komputera klimatyzacji co może doprowadzić do zablokowania sprężarki a w skrajnych przypadkach do unieruchomienia samochodu. Konieczne jest przeprogramowanie komputera klimatyzacji. Zadzwoniłem więc do salonu gdzie poinformowali mnie że autko przed robotą musi postać minimum pół godziny żeby silnik ostygł.Na to niby przeprogramowanie jade we wtorek.Czy ktoś jeszcze dostał takie pismo? Czy ktoś coś wie czy to faktycznie ten komputer od klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest z 2006 roku. Wersja wyposażeniowa to wersja limitowana Progress. Takie okrojone Expresion. Nadwozie 5 drzwiowy hatchback.

Aha czyli ktoś już był na tym przeprogramowaniu. No to ok bo troche dziwne wydawało mi się że autko musi ostygnąć ale jak tak jest to ok. Mam nadzieje że wszystko będzie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...
  • 2 tygodnie później...

Sprężarka zablokować silnik? Widać Panowie z Renault poszukują pieniędzy wszędzie, co najwyżej może strzelić pasek od osprzętu a nie zablokować silnik ... Chociaż to i tak nie wykonalne, chyba, że w jakiś sposób zatarłaby się sprężarka. Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym zabiegu, jak działa to po co ruszać? Skoro samochód jeździł od 2006 roku do teraz i nagle komputer sam sie przeprogramował i nagle po 12 latach użytkowania jest możliwość zablokowania silnika? Jak dla mnie kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MechanikAmator napisał:

Nie papuguj.

zerknij na datę postu ;-)

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!