Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pioro wycieraczki tyl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem czy moze mi ktos podpowiedziec jak wyjac tylna wycieraczke ?? Czy tam jest jakis zacisk jak to wyglada i jak sie ja sciaga poniewaz chcialem wymienic sama ta gume ale nie mam mozliwosci jej wysuniecia poniewaz po obu stronach sa takie plaskikowe scianki zabezpieczajace przed wysiunieciem sie i musze wyjac jak by cale pioro z tego mocowania tylko wlasnie jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jesienią wymieniałem komplet wycieraczek. Nie ma sensu bawić się w wyciąganie samych gum. Wyciągasz z zatrzasku całą ruchomą część wycieraczki i wymieniasz. Można kupić za niewielkie pieniądze całe wycieraczki z plastykowym uchwytem w identycznym kolorze jak oryginalna. Ja polecam wycieraczki Valeo Silence. Są bardzo ciche, ładnie zbierają wodę i brud. Na popularnych portalach z aukcjami na pewno coś znajdziesz. Ja mam kombi i idealnie pasuje coś takiego:

wycieraczka tył

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wlasnie jak

Normalnie, łapiesz za pióro i ciągniesz, tak żeby przeszło bokiem lub nad tymi plastikowymi ogranicznikami. Pióro jest na tyle elastyczne, że bez problemu to zrobisz. Proponuje zdjąć samą wycieraczkę i zrobić to w domu. Tworzywa sztuczne nie bardzo lubią zimno. Wymieniałem pióro w zeszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz z zatrzasku całą ruchomą część wycieraczki i wymieniasz.

 

Wlasnie tez mysle nad wymiana calej tylko mam problem z wyjeciem jej z tego zatrzasku wiem ze ten zatrzask jest w olowie wycieraczki ale jak go rozpiac to juz nie mam pocjecia :-? boje sie brac na sile zeby czegos nie urwac. A Ty w jaki sposob ja rozpiales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o zdjęcie samego wycieraka?

Ja robię tak, że odginam ramię do pionu, potem ustawiam wycierak prostopadle do ramienia. Dłonią chwytam za ramię, a kciukiem wyciskam wycierak z mocowania.

Nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć.

Zamocowanie w odwrotnej kolejności. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!