Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning dci - konkrety


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kolek oraz koszałek opałek, jest tak, że Astra po znajomości oraz ze względu na uwarunkowania techniczne umawia się na inny termin. cena pozostaje na tym samym poziomie. teraz pokombinuję, tak, żeby we trójkę w jeden dzień się zawirusować, jeżeli to będzie możliwe technicznie. mnie sobota 11.10. odpada. piątek najlepszy, ale dokładnego terminu i tak na razie nei znam. jutro będę dzwonił do Aligatora, jutro będę miał więcej info. Teraz proszę was, abyście podali mi najlepszy dla was termin(y), tak, żeby udało się coś konkretnego i dobrego dla wszystkich ustalić. <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipton ice tea... ten piątek się nie uda. francja zawaliła kwestię sumy kontrolnej :/ ustalilem wstępnie na kolejny piątek 17.10.2008. warto, żeby jedna osoba pojechała wcześniej, bo pierwsze auto najdłużej będzie maltretowane, kwestia dogrania i dostrojenia wszystkiego.

 

koszałek opałek, pisałeś że możesz w czwartek, chciałbyś iść na pierwszy ogień? ja i kolek, pojechalibyśmy w piątek, wtedy nam pasuje (uczelnia).

 

jeśli wszyscy razem, to piątek 17.10. co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszałek opałek, dowiem się ile czasu by to zajęło dla pierwszego auta. a jak u Ciebie z sobotą?

 

pierwsze auto dłużej będzie męczone, więc można tak: ja bym pojechał w piątek 17.10. a was obu na sobotę LUB, któryś z was w piątek po południu. na mnie by się wszystko posprawdzało, u was już by poszło szybciutko.

 

dajcie znać, będę ustalał termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie sprzęgło bo u mnie po chipie na 5 i 6 biegu w okolicach największego momentu się ślizga. Jak jest ciepło to jeszcze ok jak mokro to strach wciskać gaz do końca.

Moje pomiary są trochę mniejsze niż powinny bo pomiary były na rolkach bez wentylatora.

Chodziło o różnicę a nie bardzo dokładny wynik. Niestety Radzikowski nie chce zrobić mi sprzęgła bo docisk z samoregulatorem i dupa a tarcza nie może być inna bo poleci dwumasa ( na spieku szarpie ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!