Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że nie będę tutaj często pisał, a jednak.

Jadę jak co dzień, prawą stroną przy słupkach, a z przeciwka wyjeżdża pasat i się rozpędza, zbliżając się do mnie. Nie było gdzie odbić.

Straty: potrzaskane lusterko, pęknięte metalowe ramię w lusterku - mechanizm elektryczny sprawny. W kółku na zdjęciu zaznaczone części z lusterka sprawcy.

lusterko1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie <szukaj> a jednak stało się, moje megane dostało strzała od starszej Pani ( opel omega ) która zignorowała znak stopu. Wiecie jak długo czeka się na odszkodowania od AXA DIRECT ? Pozdrawiam i Bezpiecznej Drogi <ok>

 

<a href=http://img137.imageshack.us/img137/7748/14022011151.th.jpg' alt='14022011151.th.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam byś to zrobił, kombinerki, dwa małe młotki 200g i do przodu. Rozbierz cały przód, weź miarkę i działaj. Strony są symetryczne, jak podpicujesz to załozysz błotnik, zderzak lampę, migacz i śladu nie będzie. Nie zapomnij zabezpieczyć przed korozją.

Gdyby to nie była Twoja wina to co innego <szukaj>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem, że będę tylko komentował ten wątek. Niestety synio zrobił dziś kuku szczeniaczkowi. :-/ Jak to zwykle bywa nie zachował odstępu.

Szkody:

- uszkodzona maska, prawdopodobnie do wymiany, może się da wyklepać ale pewnie i tak będzie do malowania, więc nie wiem czy się opłaca.

- zderzak

- atrapy, obie

- lewa lampa

- lewy błotnik.

- ramka tablicy, całe szczęście, że nie założyłem jeszcze tej forumowej

:-?

dsc00239.jpg

 

dsc00238.jpg

 

dsc00237.jpg

 

dsc00236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, praktycznie wszystko to co widać na zdjęciach jest do wymiany. Szkło zbite to prawda, ale nie od uderzenia. Maska się tak zagięła, że szkło porostu pękło.

teraz najważniejsze, żeby auto uruchomić. Muszę kupić lampę. Założyć i auto będzie jeździć dopóki nie załatwię kasy na części i nie kupię części. Najgorsze jest to, że są wszystkie, tylko rozrzucone po całej Polsce. A wiadomo jak to jest na allegro. Na zdjęciach niby wszystko OK ale ...

Dziwne, szkody są dość spore, nie widać, żeby jakiekolwiek blachy ucierpiały poza maską.

Nie zdejmowałem zderzaka, na razie go nie ruszam ale tam chyba też wszystko jest OK.

A syn i tak już ma za swoje. do roboty jeździ teraz pociągiem i musi zwrócić za części. Mam nadzieję że czegoś go to nauczy. Zawsze się buntował, że zwracam mu uwagę na szybką jazdę i trzymanie małego odstępu. Szczególnie jak widzi, ze ten przed nim dziwnie jedzie.

Babka, którą stukną ponoć się nagle zatrzymała, wcześniej wpuszczała samochody będąc już na rondzie.

Ciekawe ile ubezpieczalnia zapłaci jej za tył. Choć u niej nie wiele było widać, że cokolwiek się stało. Właściwie nic się nie stało, nic nie było widać, lekko wgięta maskownica nad tylnym zderzakiem. Uderzył C3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

botnik.jpg

 

botnik2.jpg

 

uszkodzona.jpg

Kolejny raz to samo miejsce, ta sama strona, ale tym razem sprawca ustalony przez życzliwego sąsiada <ok> -sprawca też sąsiad z klatki obok. Jutro jesteśmy umówieni na spisanie oświadczenia i na tel do infolini , jest ubezpieczony w PZU więc jest dobrze.

Jakie są teraz procedury zgłaszania szkody??? Bo wieki tego nie robiłem i niech tak zostanie na wieki. Ciekawe na ile wycenia to?? JAk byłem u blacharza to jak by sprawca sam płacił to cos koło niby 900zł, ale wydaje mi sie ze na kosztorys będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!