Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana mieszków


Gość konto_usuniete

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wymieniłem oba mieszki w ramach gwarancji

mam pytanko czy długo Ci zmieniali te mieszki w serwisie? bo u mnie do wymiany dwa :evil:

nie wiem ile czasu zarezerwować bo jeszcze olej bedę zmieniał :-|

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wymieniłem mieszek przy skrzyni biegów. Zaczął pękać w jednym miejscu. Ten nowy widzę że inny trochę materiał. Może dłużej wytrzyma.

Swoją drogą tak mi go założyli że po wyjechaniu z salonu zaraz mi spadł ze skrzyni. Musiałem sam sobie ładnie go ułożyć i trzyma się dobrze.

Plus że chociaż auto wymyli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wymienili mi dwa mieszki tzn i od skrzyni i od hamulca ręcznego:)

potwierdzam nowy materiał z jakiego wykonano mieszki jest bardziej delikatny (miękki) zobaczymy jak się będzie na mrozie zachowywać <ok>

Jestem pozytywnie zaskoczony serwisem bo bez żadnego ale mi wymieniono mogę powiedzieć że wymiana odbyła się na europejskim poziomie ponieważ nie mogłem do nich podjechać na weryfikację za to przesłałem im zdjęcia na e-maila żeby zobaczyli i dwa razy nie jeździć wielki plus :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresujcie się też bokami foteli, przede wszystkim fotela kierowcy.

Dzieje się to co w pierwszych L3, poszycie boczne zaczyna pękać.

Nie sądzę aby robili jakiekolwiek problemy z wymianą.

Akcje zauwazylem dzis, przebieg 19,3tkm, wersja Privilage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Boki siedziska, jak we wszystkich popularesach, są ze skaju. Ze skóry, jest tylko góra.

hmmm wg ulotki: Pokrycie siedziska i oparcia fotela oraz przedniej części

zagłówka wykonane ze skóry; boki i tył fotela oraz tylna

część zagłówka - skóra ekologiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Ja wczoraj wymieniłem mieszek przy skrzyni biegów. )

 

Możesz powiedzieć w jaki sposób to wymienić? Czy trzeba wyjmować cała dźwignie jeżeli tak to w jaki sposób czy może wystarczy zdjąć sama gałkę jeżeli tak to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 lat później...

Witam,

 

Dotknął mnie problem wymiany mieszka dźwigni hamulca ręcznego w M3phI. Stąd moje pytanie, ponieważ mało jest tego wynalazku na portalach aukcyjnych czy w sklepach internetowych, chciałbym zapytać czy ktoś z Was już wymieniał ten mieszek i może pochwalić się skąd go nabył;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!