Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana reflektorów w Megane II


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czytałem, że wśród zamienników reflektory marki TYC są dość dobre. DEPO to podobno szajs niesamowity.

Natomiast coraz bardziej mam mieszane uczucia do Valeo. Moje świecą wprawdzie super, ale na górze nad żarówką w jednym miejscu pojawia się mała plamka. Na razie nie rośnie. A mają 3 lata i są używane tylko w nocy...

W Xsarze Picasso po przebiegu 20 tyś. km fabryczne reflektory Valeo są tak wypalone, że cała górna część odbłyśnika jest praktycznie matowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie autko jakie posiadam to Fiat Seicento, w którym byłem zmuszony zmienić reflektory. Zakupiłem właśnie reflektory firmy TYC i jestem bardzo zadowolony, świecą super, lepiej od oryginałów a cena bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba się na nie skuszę :mrgreen:

A powiedzcie mi jeszcze, czy da się gdzieś kupić samą wtyczkę do reflektorów? Tą która doprowadza całą wiązkę (mijania, drogowe, kierunkowskaz). Bo kurcze urąbana jest i mi kierunek raz działa a raz nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Muszę kupić prawą lampę xenon do Meganki II z 2003 roku i nie chciałbym żeby wcisneli mi anglika.

Macie jakieś sposoby żeby sprawdzić przy zakupie skad pochodzą?(na co zwrócić uwagę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przyjrzyj się dokładnie odbłyśnikowi świateł mijania. Po lewej stronie żarówki (patrząc od przodu to po prawej) odbłyśnik jest ukształtowany z cieńszych "pasków" niż po przeciwnej stronie żarówki. Jest tak w obydwu lampach. W wersji angielskiej cienkie paski są po przeciwnej stronie.

11.jpg

17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam reflektory soczewka+ring firmy sonar 400zł allegro.Od pół roku ślizgi silniczki podchodzą był jakiś problem z instalacją trzeba było przerabiać.Poza tym parują,ale wystarczy odetkać gumy chroniące żarówke przed wodą.Xenony (palnik)wchodzi tylko przy podpiłowaniu wejscia w orginalną żarówke h1.

 

Dodano: 31 sie 2012 - 20:44

Posiadam lampy SONAR ringi+soczewka i xenony 6000k od roku i nic sie nie dzieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!