Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana reflektorów w Megane II


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Witam

Mam pytanie do Was drodzy koledzy.

Niestety miałem bliskie spotkanie z sarną, wyskoczyła mi przed maskę.

Po tym zderzeniu mam do wymiany przednią prawą lampę, okular, ślizg oraz maske i prawy błotnik.

 

Moje pytanie to którą kupić TYC czy DEPO ??? Wiem że i jedno i drugie to tylko zamiennik.

Pytałem diagnoste, powiedział że lepsza jest DEPO, zaś na naszym forum piszą żę TYC są lepsze.

Pozdrawiam

Edytowane przez zimnica4666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

po spotkaniu ze zwierzakiem na trasie mam do wymiany lewy reflektor w Meg II ph I 5d. Pytanie dotyczy używanych części oryginalnych - czy brak któregokolwiek z plastikowych górnych zaczepów ma negatywny wpływ na montaż reflektora i jego późniejsze odpowiednie trzymanie? Reflektor jest zamontowany na trzech śrubach, więc wydaje się, że brak plastikowego zaczepu nie powinno mieć większego negatywnego wpływu. Większość używek na allegro ma właśnie urwany jeden lub dwa zaczepy, a po zapoznaniu się z tematem w zamienniki nie idę. Na angola też mało się nie złapałem, bo jedna z aukcji o wersji reflektora nie wspominała, tak więc od razu dziękuję użytkownikom forum za informacje zamieszczone wcześniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzie miała wpływ lub możesz do spawania plastyków dać reflektor żeby przypawali zaczep. Może np. reflektor będzie drgał i nocy światło drga... i częsciej przepali zarówka.

Edytowane przez airbites
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ramach informacji pragnę napisać, że reflektor bez zaczepów dzielnie trzyma się na samych śrubach, po wyregulowaniu na diagnostyce świecą równo, na wybojach nie skaczą ;)

 

EDIT: Ostatnio zdejmowałem zderzak celem dostania się do czujnika ciśnienia klimatyzacji i jak się okazało prawy reflektor (lewy patrząc od przodu) był pozbawiony jednego z uchwytów, drugi za to sprawiał tylko problemy z ponownym zamontowaniem zderzaka - tak więc żyć bez nich się da (oczywiście nie polecam specjalnego ich urywania ;) )

Edytowane przez Sowison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!