Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gniazdo połączeniowe pod fotelem kierowcy -


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za mój polski obiecuje poprawę.

Dziękuje za schematy nie mówię chop, ale chyba bardzo mi pomogą.

Mam jeszcze pytanie odnośnie żółtego przewodu po stronie wtyczki numer 37

co to jest i do czego bo pewne jest ze idzie nim prąd.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

dzięki za wszelką pomoc

ale poddałem się i zaprowadziłem do elektryka

niby wszystko podłączył z tego co mówi, nie zauważyłem na razie większych problemów mam nadzieje ze będzie oki

lecz wciąż nią działa mi tempomat, w ogóle się nie załącza

ktoś powiedział ze to złącze nie ma nic do tempomatu

to może jakaś podpowiedź gdzie szukać?

załączenie nie włącza nic na wyświetlaczu i nie wydaje charakterystycznego dźwięku (pip)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wcześniej działał tempomat? Często po wymianioe tablicy wskaźników lub korekcji przebiegu nie jest aktywowana funkcja tempomatu. Sprawdź clipem czy jest właczona ta funkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak działał przez 3 lata

chyba wyjaśniłeś co i jak

faktycznie była korekta licznika i w sumie od tamtej pory nie działa

teraz nie mam jak sprawdzić auto stoi w garażu przez te mrozy (w tej chwili -22) ja mam drugie

przeczekam mrozy i jadę na clipa myślę że to na 99% nie aktywna funkcja

czy to można tylko klipem zrobić?

Dzięki jeszcze raz, po raz kolejny forum okazuje się nie zastąpione i to nie tylko w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Akurat całkiem przypadkiem wyjąłem szufladkę ;) . I tak się złożyło, że miałem pod ręką aparat. Dojście tragiczne i nie mogłem zdjąć czarnej osłonki z górnej wtyczki by były widoczne kabelki. Może coś z tych zdjęć wyczytasz.

Oznaczenie kolorów: BA Biały JA żółty RG CzerwonyBE Niebieski MA Brązowy SA łososiowyBJ Beżowy NO Czarny VE ZielonyCY Kryształowy lub Biały OR PomarańczowyVI Fioletowy.

W moim scenicu w pod fotelem kierowcy jest zmieniarka 6CD, czy kostka R2 będzie gdzieś w tym miejscu?

Pozdrawiam

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papuga ;)

Czy to złącze będzie widoczne, czy jest pod "dywanem"? Czy trzeba demontować fotel?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samo oglądanie, to być może będzie widoczne po otwarciu schowka (nie przyglądałem się temu), gdzieś z prawej strony za zmieniarką, ale nic poza tym. Zmieniarka skutecznie utrudnia tam dostęp.

Jeśli masz uszkodzone to złącze i chcesz to naprawiać, to demontaż fotela będzie konieczny. Ale na tym nie koniec, trzeba jeszcze odpiąć listwy boczne, odchylić dostatecznie wykładzinę dywanową i zdemontować plastikowa płytę podłogową (tą przednią ze schowkiem). Z tego co pamiętam, to też wyciągałem środkową konsole/podłokietnik.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!