Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mp3 w megance


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam oryginalne radio TuneList i chciałbym w miarę tanim kosztem założyć do tego radia wejście na USB by podłączyć MP3 <ok>

Kupił bym (Adapter USB SD mp3 RENAULT - emulator zmieniarki )ale w sumie jest drogi 400zł :evil: [ http://www.allegro.pl/item990161316_zmieni...2gb_gratis.html

(((((http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2335328 )))) i może ktoś zna tańszy sposób na słuchanie MP3 w megance :-)

 

Ps. zmieniarka mnie nie interesuje bo działa na WAWy

Z góry dziękuje!!!!

post-24167-1270852011_thumb.jpeg

post-1-1270852011_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś zna tańszy sposób na słuchanie MP3 w megance <ok>

Wstaw jakieś firmowe radio. JVC, Pioneer czy Alpine. Cokolwiek firmowego weźmiesz, zagra lepiej niż seryjne radyjko. Poczytaj też forum bo było już kilka podobnych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw jakieś firmowe radio ???meganecoupe02

no wolał bym zostać przy fabrycznym aż takim fanatykiem muzy (głośnej) w aucie nie jestem tylko zmiana tych płytek mnie denerwuje a pendrajwa podłączę pod kompa wrzucę kilkanaście piosenek i gra jak się znudzą skasuje i wgram nowe oto mi właśnie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem za standardowym radiem, nie chciałem zmienić za żadne skarby, a jak zmieniłem to dowiedziałem się, jaki człowiek był głupi że się przy takim rzępolu upierał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu szukał najtańszego firmowego radia z usb, nawet używki. Wyjdzie taniej niż zakup chińszczyzny. Uważam, że to najtańsza i w miarę rozsądna propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK panowie CD-RW Transmiter ? może jakiś schemacik do przerobienia radyjka na wejście USB(Adapter USB) <ok> A zakup nowego radyjka ? nie wiem czy podejdzie bo się różnią wyświetlaczami (np. ikonka nie zapiętych pasów kolor wyświetlacza [biały]itd......

to może jakaś mała przeróbka ma ktoś pomysł?

 

 

 

:-P No znalazłem transmiter na allegro 99zł z zobaczymy co to jest warte? Napisze !

 

Ruchomy przegub pozwala na komfortowe używanie go w samochodach, które mają gniazdo zapalniczki usytuowane w ciasnym, trudno dostępnym miejscu lub blisko dźwigni zmiany biegów.

Kolorowy Wyświetlacz LCD TFT 1,8" pokazuje aktualnie wybraną częstotliwość pracy, tytuł oraz czas trwania odtwarzanego utworu.

Przenoszony dźwięk jest wysokiej jakości, w stereo!

 

Transmiter zapamiętuje ostatnio odtwarzany utwór i ostatnią wybraną częstotliwość przenoszenia.

 

Urządzenie posiada pełny zakres częstotliwości pracy od 87,5 MHz do 108 Mhz stopniowany co 0,1 MHz! Dzięki temu całkowicie zostały weliminowane zakłócenia ze strony stacji radiowych.

 

Zasilany jest z gniazda zapalniczki w samochodzie, co redukuje koszty eksploatacji! Transmiter wyposażony jest w układ zabezpieczający, który chroni podłączone do niego urządzenie przed skutkami przepięcia instalacji samochodowej.

post-24167-1270971967_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

kolego kecaj55 czy mógłbyś napisać czy jesteś zadowolony z zakupu transmitera i opisać ewentualne wrażenia ponieważ sam noszę się z zamiarem zakupu czegoś podobnego z bluetoothem ponieważ nowe radyjko z mp3 uniemożliwiłoby mi korzystanie z pilota przy kierownicy a bardzo go sobie cenię.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!