Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mp3 w megance


Rekomendowane odpowiedzi

Popraweczka o to chodziło. Wg tego co mi powiedzieli w sklepie gdzie w PL można to kupić niby to działać będzie- wg opinii kierowców głównie automatycznie odtwarzacz wykrywał zmieniarkę CD a w niektórych trzeba było ręcznie zmienić. Ale w radio Tuner List nie ma opcji zmiany zmieniarki... Więc defacto... powinno to działać ? Ktoś to byłby w stanie potwierdzić? Koszt tego w PL to 130zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, posiadam Megane II z 2003r. i niestety mam radio Tuner List :( Zdaje sobie sprawę że nikt dotąd nie zdołał zrobić wejście AUX w tym radio (na elektrodzie coś tam kombinowali ale nie wydawało się to łatwe ani pewne). Poprzednim moim autem była Corsa C z 2003r. miałem tam również wbudowane radio i tam dało się w dość łatwy sposób dorobić wymarzone wejście. Polegało to na tym że puszczało się płytę na której była nagrana cisza i podpinało mp3. Wystarczyło dolutować się na płytke. Więc skoro tam się dało zrobić coś takiego to nie za bardzo rozumiem czemu tu by się nie dało lecz moja wiedza na ten temat tu się kończy. Dodaje zdjęcia gdzie tam trzeba było dorobić przewody. Liczę że ktoś mądry pokombinuje i stwierdzi że i tu się da :)

post-64534-0-90635800-1422404343_thumb.jpg

post-64534-0-08921200-1422404354_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dobra odswieże trochę.... Mam od znajomego zmieniarkę USB od Audi, z wtykiem takim jaki mam w radio Tuner List w miejscu podłączenia zmieniarki CD, i teraz pytanie czy to może fungać jak tylko podłączę zmieniarkę wtyczką? bo tam mam kilka jeszcze kabelków w tym jakiś jeden czerwony i bodajże masę oddzielnie a totalnie nie ogarniam tematu...

 

Nie było tematu-coś nie chce zaskoczyć zmieniarka mimo podłączenia jej pod złącze zmieniarki w radio.

Edytowane przez Kuzynpit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!