Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Reklamacja


Aveo

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakupie samochodu stwierdziłem że w mojej wersji (Expression) nie ma podgrzewanych lusterek i sterowania impulsowego tylnymi szybami, pomimo tego że w specyfikacji producenta w/w elementy powinny być. Na tej podstawie wystąpiłem z reklamacją na podstawie niezgodności towaru z umową. Reklamacje uznano. W obecnej chwili mam już zamontowane podgrzewane lusterka (zostały wymienione kompletne lusterka), co do impulsowego sterowania szybami sprawdzają koszty montażu i możliwość podłączenia. Także kto nie posiada w/w wyposażenia a dealer podpisał się pod specyfikacją niech występuje z reklamacją. Na pewno zostanie uznana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde ja nie mam impulsowego w tyle - faktycznie! Co do podgrzewanych lusterek jak to sprawdzić latem? :-/ Powinny się włączać po naciśnięciu przycisku ogrzewania tylnej szyby - czy/także przycisku rozmrażania auta? Czy jest szansa na skan dokumentu reklamacyjnego bym nie musiał u swojego dealera wyważać otwartych drzwi?

 

[ Dodano: 2010-06-10, 11:41 ]

Wracając do tematu w katalogu pobranym ze strony Renault.pl jest napisane:

 

Zrzutekranu2010-06-10godz113321.jpg

 

Nie widzę tu zapisu o podgrzewanych lusterkach w Expression, choć jak kupowałem facet w salonie o tym mówił... Co do szyb jest napisane:

 

Zrzutekranu2010-06-10godz113931.jpg

 

A impulsowego brak. Możesz napisać na co powołałeś się z podgrzewanymi lusterkami, i jak mogę to sprawdzić u siebie czy mam czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem specyfikacje zmieniono, ale istotne jest, jaka obowiązywała w momencie zakupu samochodu i najważniejsze jak zamawiałeś samochód czy dealer podpisał się po tą specyfikacją. Bez jego podpisu, lub potwierdzenia nic nie wskórasz, ponieważ nawet przed zmianami na końcu specyfikacji jest zapis, że może ona ulec zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie mam żadnej specyfikacji - kupiłem auto z salonu z wystawy, bo zależało mi na czasie. Jedyne co dostałem to katalog, oraz dealer mówił iż mam podgrzewane lusterka. Coś mi się jednak wydaje, że nie... Czyli reasumując zmienili specyfikację i tylko Priviliege ma taką opcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!