Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

pomoc przy ocenie Coupe 2.0


lupusgl

Rekomendowane odpowiedzi

różne lampy z przodu.

Chyba nie. Ale lewa na pewno jest zapocono, pewnie nieszczelna.

Zderzak przedni rzeczywiście chyba coś nie tego, ale pewności nie mam.

 

Już ją wcześniej znalazłem. Pierwsze co bym zrobił to wyrzucił tą rurę z tyłu, paskudne toto.

Fotele skórzane ale trochę zniszczone.

Ja bym oglądnął w realu.

 

Acha i to skrzydło, ciekawe czy są większe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poradzcie jak wyglada procedura sprawdzenia auta przed kupnem,

bo nie bede ukrywal w porownaniu do was pewnie jestem kompletnym laikiem

auto podoba mi sie bardzo tylko stan foteli wskazuje na troche wiekszy przebieg a auto jest tak zrobione ze pewnie ostro dostawalo po garach

pojechac nim do jakiegos warsztatu i co dalej? co moga sprawdzic mechanicy co ma wogole jakis sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj wujka Gugla - na początek - wyskoczy parę linków, przeczytaj pierwszą stronę. Będziesz miał pojecie o co chodzi,

Ja bym pojechał do ASO(komputer) lub jakiegoś innego warsztatu, ale nie tego który poleca komis. Pewnie w obu przypadkach trzeba się wcześniej umówić.

Weź sobie kogoś kto jest, nie jest zainteresowany kupnem samochodu, niech poogląda. Najlepiej jakby miał jakieś pojecie o samochodach. Choć czasami zupełny laik potrafi zauważyć rzeczy których inni nie widzą, a jego pytania są śmieszne ale bardzo celne.

No i zdecydowanie zbijaj z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności miernik grubości lakieru i sprawdzić okolice maski.

Kolejny byłby przebieg, bo ja kupiłem rocznik 1999 kombi 1.6 16v z przebiegiem 180tys więc tu młodsze 2 lata i ponad 50tys wstecz. Tym bardziej że to autko stricte sportowe więc pewnie ktoś kręcił kilometry.

Ja mam u siebie też lampkę zaparowaną, dokładnie tą samą. Ale osobiście nie sprawdzałem czy była bita czy nie bo jeździ ok. Taka lampa nie jest droga ostatecznie.

Zobacz sobie jeszcze podczas jazdy próbnej zawieszenie, czy stuki są i koniecznie elektrykę, czy nawiewy działają, światła wszystkie, stop, halogeny, czy klima sprawna, bo wszystkie takie twoje niedociągnięcia powodują zejście z ceny.

A co do tych siedzeń to skóra na siedzeniach nawet jak nikt nie dba o nią to zaczyna się wycierać itp po około 160-180tys z tego co się dow z innego forum. Oczywiście zależy od gatunku ale w tym przedziale, po 130tys by tak nie wyglądała wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!