Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

interface Pioneera do Renault!!


cudak78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!

Zamierzam zmienić radyjko w swoim Scenicu na "nie oryginalne" o lepszych parametrach niż seryjne. Czytałem, czytałem i nie znalazłem nigdzie informacji na forum o intrface od Pioneera dedykowanego dla Renault`a mający współpracować z wyświetlaczem i sterowaniem z radia. Może jednak ktoś z użytkowników spotkał się z tym cudem i może podzielić się informacją czy to tak naprawdę działa???

oto link do w/w interfacu

http://www.pioneer.eu/pl/products/25/38/18....182/index.html

Oczywiście taki interface działa z modelami nieco droższymi mające w sobie opcje współpracy , ja osobiście zastanawiam się nad PIONEER DEH-4200SD CD/MP3 lub coś pokrewnego, ale nie ważne jakie radyjko tylko czy to będzie działać. Za pomoc z góry dziękuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że o ile takowe istnieją to będą krążyły w granicach 400-600zł, czy jest więc sens?

Ja kupiłem Alpine, pilot nie działa, na wyświetlaczu mam tylko godzine i temperature i co?

Przyzwyczaiłem się i nawet mi się podoba ;D Też miałem w związku z tym mieszane uczucia, ale po wymianie radia, nie mam wątpliwości, nie dałbym tyle kasy za sterowanie i wyświetlacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

zgłosiłem to samo zapytanie do przedstawiciela Pioneer w Polsce i oto co dostałem w odpowiedzi : "Witam

 

Taki interfaise mamy na miejscu , kosztuje on 250 zl

 

Nie mogę dać Panu 100 % pewnosci ze to zadziała ponieważ spotkaliśmy się z samochodami które miały przeszczepioną instalacje i już będzie lipa

 

Jeżeli wszystko ma Pan w samochodzie oryginalne powinno zadziałać"

zatem jeśli chodzi o cenę to faktycznie 250 zeta drogą nie chodzi i stwierdzenie że moze być "lipa" też nie jest pocieszająca. Muszę zatem się zastanowić czy warto ewentualnie zaryzykować 600-700 złotków na własne zachcianki :roll:

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---- risk ----

przeczytaj od początku jaki model radia i jaki model interfecu wszystko jest w pierwszym poście, ale trzeba mieć na uwadze że fachowcy od Pioneer'a nie dają 100% gwarancji, że zadziała!!

 

--- sei08 ---

 

tu się z Tobą zgodzę że 250 zł. względem Alpine to 50% zaoszczędzonych wydatków no ale to kwestia gustu co komu się bardziej podoba 250 czy 500 :mrgreen:

chyba jednak zaryzykuję wydatek na Pioneer'a - jakby co to się odezwę czy i jak to działa!!

 

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cudak78 i innych osób, zerknijcie w poniższą stronkę, wpiszcie dane radyjka jakie chcecie podłączyć i się Wam wyświetli, można z nimi również telefonicznie, adres i kontakt po naciśnięciu nazwy ich firmy. średnia cena interfejsu - adaptera około 120zł.

http://www.piloty.pl/multimedia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja w swoim scenicu I phII mam radyjko pioniera deh-p88rsII i podlaczone sterowanie fabrycznym pilotem no i wyswietlacz. W radiach pioniera wymagane jest zlacze zmieniarki i wyjscie remotecontrol (minijack) Interfejs zakupilem na www.piloty.pl cena 128 zł dziala swietnie. Nie wiem jak jest w scenicu II bo tam bodajze sterowanie odbywa się po szynie CAN ale raczej nie powinno być problemu z dobraniem interfejsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!