Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ustawienie nawigacji przez punkty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko jak ustawić trasę przez więcej niż 1 punkt przez ? Np jak jadę nad morze to chciałbym postawić na trasie kilka punktów przez które chcę przejechać. W carminat tomtom potrafię ustawić tylko 1 taki punkt a jak próbuję dać inny to navi pyta czy zastąpić poprzedni. Jest to jakoś do zrobienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mantę, a na niej TomToma i rzeczywiście można ustawić tylko jeden "punkt przez". Nie sądzę, żeby Twój program zachowywał się inaczej. Z ciekawości w Auto Mapie ustawiłem 2 "punkty przez" i program wyliczył najbardziej optymalną trasę. Więcej nie próbowałem ale z tego co pamiętam dla AM można wybrać więcej "punktów przez".

Proponuję zadać to pytanie na http://www.my-navia.pl/ tam powinieneś znaleźć odpowiedź albo ktoś podpowie jak to zrobić.

Ja na TomTomie niewiele się znam, więc nie wszystko wiem o tym programie.

Dla jasności navi jest navi jakkolwiek by się nazywało urządzenie. Program i jego znajomość jest ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... Sam jeszcze tego nie sprawdziłem ale poczytałem że w innych Tomach jest coś takiego jak "planowanie trasy" i tam można ustawić sporo pkt. Moze ciut dłużej to trwa... no i pytanie po co takie 2 opcje planowania osobno a wyznaczania trasy osobno :) Mam nadzieje że jednak taka opcja jest bo jak nie to ta navigacja to kiła i mogiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerg, nie wiem jak to współgra z nawigacją w Megi ale "Tomek" planowanie trasy ma po to, by trasę zapisać do pliku pamięci i później ją odtworzyć w czasie potrzeby. Na swojej nawigacji (MapaMap) często tak sobie trasę planuję w domu przed wyjazdem, wyznaczając punkty pośrednie, a wczytuję dopiero przed rozpoczęciem jazdy. (na tej podstawie sądzę, że TomTom też tak ma)

Drugi sposób wyznaczania, tzw. znajdź i jedź, jest potrzebne w przypadku wyznaczania celu przed samą podróżą, bez zapisywania. Jak złapie fixa i ustali trasę jest gotowy do nawigowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!