Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czujnik cofania


Rekomendowane odpowiedzi

OhneDich, jak widać na fotkach wysokość jest maxymalna jaka jest możliwa gdzieś pisałem w temacie ile to jest w centymetrach. Coś koło minimalnej wysokości przewidzianej przez producenta. Co do lakieru, właśnie dla tego stosuje się taśmy samoprzylepne by zabezpieczyć lakier i poprawić przyczepność wiertła pilotującego, by nie ślizgało się po lakierze. Można tez zastosować przylepiec do opatrunków, taki bez gazy oczywiście, Poloplast czy jakoś tak to się nazywa. Jest to stary sprawdzony sposób jak kiedyś w autach wierciło się dziury pod zwykłe anteny do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[przeniesiono scalono]

topol , Mysle ze bedzie działac. bo wkoncu masz pełen komplet. A czy musisz cos miec wiecej to hmm: czasu troszke i dokladnosci przy wierceniu otworów:) podlaczenie banalne:) sensory wkladasz w wywiercone dziurki tylko potem pamietaj w odpowiedniej kolejnosci podlaczyc sensory do centralki. zasilanie bierzesz centralki od zarówki biegu wstecznego;) dalej ciagniesz kabel do kabiny gdzie bedziesz mial wyswietlacz i to wszystko <ok>

 

Na forum piszemy posty z polską czcionką, jak na razie <ok>

Ponadto odgrzewając kotleta (stare tematy) warto zwrócić uwagę kiedy kotlet był upieczony (temat, post napisany). Ta odpowiedź jest do posta z poprzedniej strony.- gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Owszem, za tą listwą w niewielkiej odległości jest belka wzmacniająca. Sensory troszeczkę przerobiłem przy użyciu Super Glue. Zwyczajnie zaraz za sensorem zagiąłem kabelek o 90st i przylkeiłem żeby się nie rozprostowywał. Miejsca starczyło na styk, ale z minimalnym luzem. Zanim wywaliłem otwory 22mm na sensory, przewierciłem się wiertełkiem 2mm i sprawdziłem czy starczy głębokości na mój model sensorów.

Podpytaj kol. Lewy, montowała do GT
Hmmm. Na 100% wszystko mam na swoim miejscu :D

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2009-07-02, 23:10 ]

OK przyjmuję do wiadomości :mrgreen: To tak jest jak się obudzisz skoro świt o 12 i jeszcze zaspany na posty odpowiadasz hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy dzieki wielkie mam zamiar zamontowac je w ten weekend

 

tylko jeszcze jedno bylo poruszane w temacie ale jesli ktos montowal w megane 2 GT sensorki z przodu to gdzie i jak i z czym polaczone?

czy moze lepiej tak jak bylo sugerowane na niezaleznym wlaczniku?

 

pozdrawiam i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIeszko, ja bym podłączył zasilanie do przednich ze świateł hamulca, światła STOP zapalają się wcześniej nim następuje hamowanie. Dojerzdżając do przeszkody i tak masz nogę na pedale hamulca wiec i centralka będzie miała zasilanie, a tym samym czujniki będą wskazywały odległość i to bez dodatkowego włączania specjalnego przycisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!