Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się pod temat, też mam bąble pod lakierem. Dokładnie to na tylnej klapie scenic ma bąble tylko przy samej srebrnej ramce nad rejestracją. Przy pierwszym przeglądzie w firmie Zdunek z Gdańska zgłosiłem to jako reklamacja. Sam przegląd w firmie Zdunek to katastrofa, ale gwarancję Renault uznał i firma Zdunek miała wykonać lakierowanie - biorąc pod uwagę problemy przy przeglądzie (przegląd po roku od zakupu pojazdu) miałem pewne obawy co do jakości prac: moje obawy się potwierdziły. Firma Zdunek wykonała swoją prace fatalnie, widać zacieki przy tej ramce. Zgłosiłem to - potwierdzili że klapa została źle pomalowana (nie mam tego na piśmie) i tuż po weekendzie miał ktoś do mnie zadzwonić i ustalić termin naprawy (usterkę zgłaszałem w piątek). I nic .... Od 3 tygodni upominam się bezskutecznie o termin naprawy. Dzwoniłem na infolinię Renault, ale nie są chętni do pomocy. Wole oddać auto do jakiegoś uczciwego ASO, a Zdunek takim nie jest. Inne ASO nie chce poprawiać źle wykonanej pracy bez decyzji Renault. Co z tym zrobić? Pisać do Renault?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W temacie mojego posta #47 - firma w następnym tygodniu po publikacji posta zadzwoniła do mnie, w ramach przeprosin za spartoloną robotę dostałem na czas naprawy zastępcze Clio4 bez opłat. Usterka chyba naprawiona - przez miesiąc nic jeszcze nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja w końcu zgłosiłem swoje "bąble" i Renault PL bez problemu rozpatrzyło pozytywnie. Teraz tylko czekam na auto zastępcze. Niby nie przysługuje, ale wystąpiłem na infolinii i wyrazili zgodę na auto zastępcze na ich koszt. Jak narazie z auta Renault, jak i samej formy Renault jestem zadowolony. Po prawie trzech latach nie mogę narzekać na francuza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Ja u mnie też zauważyłem dwa małe bąble powietrzne pod lakierem koło 3 stopu (kombi ,szara platyna), w miejscu gdzie zaczyna się szyba u góry. Ciekawe jest to, że to chyba nie jest spowodowane wadą zabezpieczenia ale szyba jest osadzona tak, że właśnie w tych miejscach gdzie są bąbelki dotyka blachy spojlera (czyli trze o blachę ). Jadę do serwisu u siebie i zobaczę co oni na to. Auto na 3 lata ciekawe czy uznają gwarancję na perforację jeżeli to będzie spowodowane przez ocierającą szybę? Czy podepną to pod mechaniczną której już nie mam, a może wada przy montażu szyby auta. Co szanowni forumowicze poradzą, jakieś sugestie. Dodam tylko, że oglądałem drugie kombi i tam jest szpara ok 1 mm między szybą a blachą (bąbli niema).

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Podłączę się do tematu. Ja wczoraj przy wymianie żarówki mijania/stop zauważyłem ogniska rdzy, na kancie jak kończy się reflektor. Zarówno z jednej jak i drugiej strony. Dodatkowo dzisiaj przy myciu auta zauważyłem kolejne ognisko rdzy wielkości kamyczka na dachu przy łączeniu z przednią szybą. W książce serwisowej gwarancja antykorozyjna na 12 lat. W ciągu najbliższych dni będę się kontaktował z ASO. Jestem bardzo ciekawy rozwinięcia sytuacji. Problemem może być iż, że dwa przeglądy nie robiłem u nich, oczywiście po upływie gwarancji, bo autko ma już 6,5 roku.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!