Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

niegasnący wyświetlacz


Rekomendowane odpowiedzi

Jak prawidłowo opuszczać samochód. Sorry jeśli czegoś nie doczytałem w instrukcji. Wysiadając w garażu z samochodu i zamykając drzwi nie gaśnie wyświetlacz deski rozdzielczej. Muszę zamknąć samochód z karty (nie mam HF). Potem otwieram z karty, otwieram tylne drzwi i zamykam drzwi. Wtedy wszystko gaśnie a nie chcę załączonego alarmu w garażu. Jeśli otworzyłbym przednie drzwi to załącza się wyświetlacz. Czy tak musi być? :shock:

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że jak zostawisz zgaszony samochód z wyłączonym radiem bez zamknięcia to wyświetlacz świeci się jeszcze przez jakiś czas i sam gaśnie jak nie ruszam (czyt. zamykam i otwieram przednich drzwi prawych i lewych) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie określę dokładnie ile to minut bo nie mierzyłem ale u mnie na pewno gaśnie :P dzieje się tak też podczas sprzątania auta jak wszystkie drzwi otworzę i ich nie zamykam to całe wewnętrzne oświetlenie zgaśnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaśnie po 20 minutach w sceniku. Jak jest noc to torebkę stawiam przed wyświetlaczem. Brakuje tu guzika OFF dla wyświetlacza. Regulacja natężenia oświetlenia nie działa po zgaszeniu silnika. Paranoja z tymi wyświetlaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po około 15 minutach od wyłączenia zapłonu komputer wyłącza zbędne odbiorniki prądu to znaczy: radio, podświetlanie deski rozdzielczej i gniazda zapalniczek. Jest to dobre rozwiązanie gdyż niekiedy zostawiałem włączone CB i jak mi się przypomniało po godzinie i wróciłem do samochodu to było już wyłączone :P Jest to w pewnym sensie ochrona akumulatora przed rozładowaniem.

Natomiast podświetlanie kabiny gaśnie po około 90 sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to miała być ochrona akumulatora przed rozładowaniem to dlaczego ma to trwać 15 minut a jak ponownie otworzysz przednie drzwi to kolejne 15 minut. Dla mnie to trochę bez sensu. Gaśnie jak pisałeś po 90 sek oświetlenie i powinno gasnąć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy karcie HF gaśnie zaraz po odejściu od auta, kiedy zostanie wykryty brak karty w zasięgu anten i auto zostanie zamknięte. W tym samym czasie wyłączane są wszystkie obwody elektryczne (łączenie z gniazdem zapalniczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!