Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Elektryczny podnośnik szyb HOW TO


Rekomendowane odpowiedzi

pendiq31, nie dostaniesz samej części;) możesz kupić ją z całym mechanizmem na szrocie, na allegro - za 50-150 pln, kupić w ASO - zamiennik nowy kosztuje 550 pln o ile pamiętam, oryginał coś 1200. Możesz też dać do dorobienia plastikarzowi. W temacie wyżej masz różne kombinacje, są też o ile pamiętam w innym miejscu na forum - to częsta usterka naszych francuskich pojazdów 8-)

 

widze, że kolega odpowiedział szybciej - potraktujmy to jako uzupełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam, zacznę od tego że to jest samochód kolegi scenik1999r 1900cm diesel i jaki to jest przed liftem czy po?, w budzie http://moto.allegro.pl/item1082800046_rena..._16v_klima.html i poszedł mu podnośnik przedniej prawej szyby elektryczny. I mam pytanko czy będzie pasował do jego modelu podnośnik z rocznika 2001? Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś wyznaje się w temacie podnośników na tyle, żeby powiedzieć mi, czy element ze zdjęcia poniżej można w mechanizmie elektrycznym zastąpić elementem wyjętym z mechanizmu manualnego? Na zdjęciach wyglądają podobnie, ale wolę zapytać.

 

img0163lc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za informację. :mrgreen:

Teraz kolejna porcja pytań, mam nadzieję, że wystarczy wam cierpliwości do "świeżaka" w klubie Renault. :P

Otóż uszkodzeniu uległ u mnie tenże mechanizm - czy istnieje możliwość naprawy poprzez dokupienie samego plastiku albo elementu ze zdjęcia (ewentualnie wyjęcie go z mechanizmu manualnego), czy trzeba kupować cały komplet? Wszystkie pozostałe elementy działają dobrze, ułamana jest część "trzymająca" linkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie taki element się znajduje?

Pytam bo u siebie tego nie ma. Przeglądnąłem również wyżej podane adresy i nie znalazłem takiego plastiku.

Ale chyba ktoś o tym pisała na forum? Zrobił taki element z kawałka aluminium. Poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam i nie potrafię znaleźć odpowiedzi na moje pytanie... :mrgreen:

Element zaznaczyłem na zdjęciu. Na elemencie zaznaczyłem miejsce złamania. Być może wie ktoś jak to "zmajstrować", żeby było jak najtaniej? Wydawać >100zł na cały mechanizm trochę szkoda...

 

img0163lc.jpg

1096504395.jpg

 

A tak to wygląda w "manualu". Bardzo podobnie, poza tym, że zamiast silniczka jest korba. Dlatego zastanawiam się, czy istnieje możliwość przełożenia tego elementu ze zdemontowanego "manuala", które na Alledrogo stoją po 20zł...

 

1093395270.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
popękały mu plastiki na prowadnicy, przez to linkę powyginało, silnik

sprawny.

Mnie spotkało to samo :-(

Pękł mi ten plastik jak na zdjęciu

66f11062795dc9d4med.jpg

Na allegro jest takie coś czy to jest ten plastik bo całkiem inaczej to wygląda czy ktoś już go kupował :) http://allegro.pl/slizg-naroznik-renault-c...1256069248.html

Czy z innej Meganki ph1 dam radę przełożyć ten plastik czy musi być model co ja mam czyli Megane coupe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!