Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Elektryczny podnośnik szyb HOW TO


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Czy ktoś może wie czy podnośnik elektryczny szyby kierowcy pasuje ze scenica I ph I do ph II ?

Z wyglądu wyglądają identycznie ale na allegro często są aukcje rozdzielone na roczniki właśnie ph II i ph I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Jak zawsze się zaczynają takie wpisy, jestem nowy na forum.

I oczywiście przydarzyła mi się niestety ta sytuacja z mechanizmem opuszczania szyby.

Zerwała się górna spinka, linka zawinęła się na ślimaku i w dwóch miejscach się

wystrzępiła, przez co pewnie nie chce się nawijać tak jak trzeba na ślimaka.

Czy mogę kupić mechanizm opuszczania szyby do scenica I albo megane I ale na korbkę,

i podmienić elementy łącznie z linką?

Na allegro jest kilka podnośników do scenica I i megi I za niewielkie pieniądze.

Bardzo proszę o jakąś podpowiedź, za tydzień jadę na urlop, a bez otwartej szyby

pasażer ugotuje się jak będzie gorąco (nie ma klimy)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przeszukałem forum na temat problemów z otwieraniem elektrycznych szyb ale nie znalazłem opisu do następującego problemu, który mam od wczoraj. Jeżeli otwieram szybę pasażera to idzie normalnie do dołu bez problemu. W momencie kiedy jest już trochę otwarta i zaczynam otwierać ją dalej to szyba idąc w dół przeskakuje. Do góry nie ma żadnego problemu. Co może być przyczyną takiego zachowania? Szyba od kierowcy chodzi bez najmniejszego problemu z jakiegokolwiek położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał chyba zdjąć i rzeczywiście zobaczyć co się dzieje. Rozumiem, że tą prowadnicę da się jakoś wymienić? Z tyłu mam ręczne szybki bo to wersja 1.4 więc i zapewne w ogóle mechanizm jest zupełnie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz, możliwe, że linka się wystrzępiła, pękły żyły linki, albo po prostu do wymiany są plastikowe prowadnice.

Na Downloadzie leży manul wymiany podnośnika szyb.

 

PS

Scalono podobne tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam w dniu dzisiejszym przydarzyło mi się w moim megane 1 najprawdopodobniej to co wam wszystkim wielki stuk jakby kamień uderzył o szybę(drzwi kierowcy) i szyba opadła czyli pękły plastikowe elementy tzw. ślizgi chyba coś takiego http://allegro.pl/slizg-podnosnik-szyby-renault-scenic-clio-megane-i1735731445.html czy zna ktoś jakiś punkt serwisowy który podjąłby się wymiany tego elementu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!