Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja mam troszke inny problem tzn sam nawieiw dziala tzn gdy dam powietrze na mnie czy pasazera jednakze jesli wrzuce na nawiew na szybe to powietrza brak. wentylatorki chodza bo slychac ze dzialaja prawidlowo natomiast powietrza brak wiecie moze co to moze byc i gdzie znajduje sie dokladnie ten filtr przeciwpylkowy bo byc moze on faktycznie jest zawalony prosze o info

pozdrawiam

 

1. W naszym języku zdanie zaczyna się z wielkiej litery.

2. Gdyby były jakieś znaki przestankowe to może dałoby się to zrozumieć.

3. Na forum można pisać z polską czcionką.

4. Proszę poprawić tekst.

Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nawiew w każdym miejscu dmucha należycie, ale ... nie grzeje jak trzeba :-/ kiedyś dmuchało ze szło fajke odpalić bez ognia ;-) a teraz ..rzadko kiedy leci ciepłe powietrze i to tylko ciepłe a przewaznie letnie :-? co robić ? ostatnimi czasy wariował wskaźnik temperatury silnika, zmieniłem termostat na nowy i jest lepiej jednak rzadko tez kiedy wskazówka jest prawidłowo (na połowie). Wskazówka nie robi już takich zwariowanych ruchów jednak też czesto potrafi nagle troche opaść albo isc do góry.. Co może być nie tak ? :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, na wstepie napisze ze przeszukalem forum, ale nie znalazlem nic pasujacego do mnie :?: Teraz piszę o co chodzi, otóż:

wentylator nawiewu sie zacina czy jak to nazwac, odpalam samochod, nawiew działa po chwili przestaje dzialac i tak jakies 5-10 minut, jesli sie wlaczylo klime to po jakis 3 minutkach wentylator zaczynal normalnie pracowac, ale ostatnio zauwazylem ze juz calkiem oszalal ;/ Zapalam silnik -wlacza sie, po czym po jakims czasie przestaje dzialac, a za chwile znowu dziala, a po chwili znow przestaje :| wie ktoś może co to może byc ?

 

za pomoc z gory dziekuje

 

pozdrawiam

Art

 

P.S. tylko nie mowcie ze mam rozebrac "pół przodu " bo się zastrzele, albo co gorsza was ;-) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, cos teraz poszpieralem i znalazlem ze mam szukac w ksiazce "Sam naprawiam" poszukam tam jeszcze. Co do tego wentylatora: wiesz co, no niby wieje ale za chwile znow przestaje, moze przy dluzszym dystansie bedzie dobrze pracowalo, jak ostatnio, sprawdze to w piatek i zdam relacje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzaj złącza. Wystarczy, że maskę podniesiesz i tam po prawej stronie obok akumulatora masz płytkę z przekaźnikiem, sprawdź podłączenie tej płytki (kostka).

Mi się tak działo jak się wypalał jeden z pinów w tej kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow! MIałem taki sam problem i udalo sie go rozwiazac w taki sposób jak opisuje Prezes,kwestja kostki znajdujacej sie z prawej strony akumulatora.Doszedlem do tego dzieki postom na forum ,mozna sie tu sporo ciekawych spraw dowiedziec choc troche trzeba poszperac,goraco polacam to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim, ten problem dotyczy również mnie. nawiew dziala tylko na najwyzszym biegu tj. na 6 i do tego tylko gdy wlacze przycisk "AC" czyli klimę, mam megane coupe z 96roku. opisywana jest tu również usterka ze stukaniem w podszybiu, zwiazanego z nawiewem zew/wew. i właśnie z tym problemem uderzam do Was, chciałbym odłączyć po prostu ten silniczek tak aby byl ustawiony tylko na pozycje nawiewu wew, albo zew. i juz nie stukal:) na desce bezpiecznikow nie ma tego jak odlaczyc, jest tylko ogolny od calosci nawiewu,tj tez od klimy i szóstego biegu,ktory dziala. Próbowałem się tam dostać ale nie moge zdjać wycieraczki, choc "na siłę" nie probowalem tylko po dobroci:) pozdrawiam i czekam na odpowiedz, potrafie sie odwdzieczyc za dobra informacje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc. W mojej Reni zaczęła psuć się klima. Po napełnieniu układu i sprawdzeniu szczelności, spec stwierdził, że padł rezystor dmuchawy. Po zapoznaniu się ze wcześniejszymi postami na tym forum i innych zorientowałem się, że jest to najprawdopodobniej to (nawiew działał tylko na 6 biegu) niestety ostatnio wszystko padło, poradźcie co robić. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!