Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka instalacja współpracuje z komputerm?


Vesper88

Rekomendowane odpowiedzi

Też polecam BRC, mamy MII PhII i instalacje BRC, rok temu zakładana.Kosztowała chyba 2800zl i 200zł zrobili taki stelaż w bagażniku zamiast koła żeby butla była stabilna. Tata znalazł gdzieś serwisy tańsze nawet o 400zł ale woleliśmy dopłacić i iść do gazownika gdzie pierwsze auto gazowaliśmy oraz znajomy skodę. Przez rok przejechane 30 tys. km i żadnego problemu, tylko tankować i jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test wtryskiwaczy LPG: http://lpg-forum.pl/...st+wtryskiwaczy (trzeba się zalogować)

Dla porównania zobacz test "budżetowej" wersji wtrysków np. OMVL Reg Fast po 41 tyś, czy valtek 3 ohm , nowe z pudełka :applause:

Nie odbieraj tego jako atak, ale tam w tych testach nie ma reg fastów, są zwykłe REG'i. FAST to już zupełnie co innego i mogli by do kompletu je przetestować.

Tak samo widać, że stare i nowa valteki to zupełnie inna jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj tego jako atak

 

Nie odbieram, przyznaję się, że się pomyliłem choć wiedziałem, że na początku były Reg, później czeska firma wycofała się z rynku by powrócić z Reg Fastami. Chyba tak było... Zgodnie z Twoim mottem pod każdym postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później czeska firma wycofała się z rynku by powrócić z Reg Fastami.

Czeskie są chyba MJ. Historii OMVl nie zgłębiałem, ale u nas nigdy jakoś nie byli za specjalnie popularni, królował valtek i mimo coraz gorszej jakości (nie mówię o nowej listwie 34) nadal króluje :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMVL jest włoską firmą.

I znowu babok. Ciężki dzień miałem, myślałem o Magic Jetach pisałem o Reg Fastach. Sorry

 

Tak samo widać, że stare i nowa valteki to zupełnie inna jakość.

Ale i inna cena:

http://www.drypa.pl/kategoria274_WTRYSKIWACZE_-_4-cylindrowe.html

Już chyba lepiej dołożyć 30 zł do matrixów, czy 90 zł do Hanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu i pytania, które pojawiło sie w trakcie dyskusji- Ja osobiście mam instalację BRC i jestem bardzo zadowolony, u gazownika pojawiam się tylko na wymianę filtrów. Co do różnicy wtryskiwaczy, a konkretnie ich szybkości, to moim zdaniem, przy tym silniku nie będziesz widział, ani czuł różnicy. Czy wybierzesz Staga czy Brc napewno będziesz zadowolony na stacji, jest naprawdę tanio. Pozdrawiam. :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam

I tak:

Skończyło się na tym, że założyłem jednak STAGA ze względu na montera, który był chyba jedynym polecanym w moim zasięgu (czyli w Bolęcinie).

Po założeniu nie czuję kompletnie różnicy między LPG a BP95, przełączenia są niewyczuwalne no i w końcu się jeździ tanio (oczywiście jak na chore ceny paliw <piwko> ).

Instalacja założona 05.01.2012r. i jak do tej pory byłem tylko na pierwszym przwglądzie.

A tutaj jest opis instalacji:

Butla: Stako(?) 53L

Reduktor: KME Silver

Układ sterujący: STAG 300+

Listwa wtryskowa: H2000

 

Instalacja założona przy przebiegu 111000km

 

Zakład:

Damian Piekarczyk

Bolęcin, ul. Piaskowa 25

 

Puki co, to polecam :)

Edytowane przez Vesper88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem tylko z montażu serwisuję sam choć w 2.0 upierdliwość dostępu sięga zenitu. Byłem na strojeniu afr w Skawinie pod Krk bo miałem zastrzerzenia co do osiągów, jak się okazało auto jest tak wystrojone na PB, że o braku odczuwalnej różnicy nie można mówić, ale elastyczność wzrosła. Tak to jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!