Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w ocenie meganki


Poldek119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

--

Zawsze chciałem mieć to auto i nadszedł ten czas wybrałem ten egzemplarz :

--

http://otomoto.pl/renault-megane-C19758629.html

--

Kolega kolegi niby ręczy za nie głową

--

Ma niby 3 wady

--

Coś z fotelem kierowcy

--

coś z modułem airbag ale podobno to od wymiany fotela (moduł wymienił a lampka nadal świeci)

--

Coś z czujnikiem temperatury od razu wskazuje maks

--

Prosze o opinie

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 - Enter

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jak dasz enter za każdą literką to Twój post będzie o wiele bardziej czytelny - w przeciwieństwie do tego co jest teraz - enter po zdaniu. Dwa zyskasz przychylność "władzy" forum i zmotywujesz ich do upomnienia. Trzy, teraz już będzie na temat: maska ciut odstaje z prawej strony, zapewne z powodu jakiejś "przygody" z lewym przodem. Trzeba by zerknąć do komory silnika jak to wygląda i dokładniej obejrzeć auto - zdjęcia jakieś takie zamglone co poniektóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony na 13tą na obejrzenie auta ^^

Napiszę po powrocie co i jak....

Nie bardzo sie znam ale co zobacze to opiszę ^^

 

Dodano: 07 Aug 2011 - 16:00

To tak po obejrzeniu autka :

Miałes rację prawa strona była walnieta przed kupnem tego wlaściciela ok 7lat temu.(żadnych oznak rdzy i spawy nie naruszone)

Było bum jeszcze z tyłu od strony kierowcy jakieś 7mc temu miał foto z tego zdarzenia i na foto to było tylko duże otarcie i leciutkie wgniecenie.

Otacie na foto jest i jeszcze jedno takie samo z tyłu (dobra polerka powinna chyba zalatwić sprawe).

Na silniku sie nie znam więc co moge napisać odpalił od ręki i ładnie pracował nie zauważyłem żadnych wycieków.

Wymieniał ten moduł od airbag ale nadal sie swieci kontrolka.

Fotel jak najbardziej do wymiany (mozna jeździć ale trzeba prawie leżec ja tak nie lubie)

I ten nieszczesny czujnik temperatury (tutaj sie zapomniełam zapytać ^^

Do całości 4 nowe opony letnie

 

cena 4500

 

Postanowilem kupić to auto mam nadzieje że sie nie zawiodę

 

Dodano: 07 Aug 2011 - 18:09

panowie katastrofa !

 

Typ mimo że potwierdziłem zakup sprzedął ja komuś twierdząc że dal mu 5k

Zadzwoniłem do kumpla by sie dowiedzial o co chodzi i powiedział ze był typ i dal mu zaliczkę i jutro sprzdaje.

Ja na to że też mu dam 5k i to dzisiaj.

Sprzedajacy stwierdził że auto nie ma przeglądu(niby jutro zrobi ) i oc a nie było o tym mowy przy ogledzinach.mimo to mówie że biore dzisiaj.

sprzedajacy cos zaczoł kręcić i sie wywijać więc zrezygnowalem

 

Podsumowując jak sie dowiedział że nie jestem z ogloszenia iże znam jego dobrego kolegę zrezygnował.Jednym słowem LIPA TO AUTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!