Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Amortyzatory : jakie i gdzie


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak jestem świeżo po wymianie amorków + poduszki z łożyskami, cała operacja zajęła mi półtorej godziny. Co mogę napisać? Zrobiłem 30km od razu zauważyłem różnicę, samochód znacznie lepiej się prowadzi. Jak to na nowych amortyzatorach. Jedynie co słychać to samą pracę zawieszenia jak się wrąbie w większą dziurę jest DUP ale to logiczne i normalne. Na szczęście łączniki się odkręciły, chodź troszkę żałuję, że nowych nie kupiłem bo te delikatnie już mają luzy. No nic zamówię i wymienię zajmie mi to pewnie z 15 minut. Co do starych amortyzatorów MOTRIO to brońcie się wszyscy od tego szitu !! W sumie tak sobie myślę..... może mi puściły po 2 latach ? Natomiast poprzedni właściciel je montował. Poniżej zamieszczę zdjęcie jak wygląda amortyzator w TZN LEPSZYM STANIE :-D Teraz czeka mnie wymiana złączki elastycznej i zastanawiam się czy wymieniać sworznie (piszczą) jak skręcam (luzów brak) i mam tylną tuleje wahacza do wymiany w najblizszym czasie. Czy może dojechać do końca i kupić nowe wahacze (oryginał po 120zł).

20180419_183926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jestem po wymianie Amortyzatorów i mocowań amortyzatora. I mam taki problem. Jak ruszam po odpaleniu auta i kręcę w lewo to słychać z prawego koła jak coś stuka a jak jadę drogą i jest jakaś dziura albo nierówność to słychać "stuk", choćby jakaś guma była wybita. Podpowiedzcie co o tym sądzicie. Auto dwa dni po przeglądzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo strzelanie z prawej strony na postoju przy kreceniu kierownica.  Okazało się że nowe łożysko kyb było walniete a dokładnie sama obudowa łożyska i sprężyna przeskakiwala. Wsadzilem stara oryginalna obudowę z nowym lozyskiem i jest cisza.  Kyb się chyba opuścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!