Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod immobileizera, aktywacja, działanie, budowa kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Temat widzę rzeka i dawno już nie odświeżany, ale mam jedno szybkie i ważne dla mnie pytanie.

Posiadam Megane z 1996 r. lampka od immo mruka szybko (czyli immo zablokowane). Któryś z poprzednich właścicieli troche chyba namieszał z omijaniem immo i dlatego potrzebuję się dowiedzieć co tak naprawdę blokuje immo, bo u mnie dioda mruga ale silnik kręci i cewka daje napięcie. Czy immo odłacza tylko pompe paliwa? Czy coś jeszcze?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, dziś przestał mi działać centralny zamek w pilocie. Zamknąłem auto centralnym zamkiem ze środka kabiny lecz po powrocie mrugała mi już kontrolka immobilizera. Gdy pilot działał kontrolka gasła po otwarciu drzwi. Wiem że można wygenerować ten 4 cyfrowy kod aby wklepać go w aucie i żeby odpalić chociażby na dojazd do mechanika. Auto potrzebne mi na "zaraz" więc jeżeli komuś działa ten program to bardzo proszę o podanie kodu.

 

Załączam link do stronki z programem: http://www.bba-reman.com/content.aspx?content=Test_for_Renault_Key_Immobiliser_failures_emergency_recode

Jest tam podane inne hasło do rozpakowania pliku lecz mi działa inne: "reman"

 

Zrobił bym to sam gdyby program mi działał lecz Windows8 jest dla niego za nowy.

Nie wiem które kody potrzeba z pilota, więc podam wszystkie jakie były:

97241

SN8AL

 

Numer VIN pojazdu: VF1JA0F051.......

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Wiem że nie powinno się podawać tych numerów na forum, bo jest to zabronione, ale to sprawa "życia i śmierci".

Edytowane przez Legalowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że podasz samo JA0F jako wehicle type, resztę VIN możesz wykasować, by nie wskazać danego auta..

Niestety na moim Win7 też to nie działa.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Ostatnio przestały mi działać otwieranie drzwi z pilota. Potrzebuje pomocy żeby zakodować kluczyk. ściągnąłem program http://www.bba-reman...0Test%20Kit.zip. Postępowałem zgodnie z opisem Wprowadziłem 4 znaki z nr VIN i muszę podać kod z kluczyka ale mam problem z jego zlokalizowaniem. W obudowie mam wklejony Prostokąt metalowy koloru czarnego

nr B-S4509, model baterii, nazwę plastiku i nic więcej. Megane 2000r 1,9 td

Edytowane przez 1ariel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie padł mi IMO w megane z na androidzie program do generowania kodów nie chodzi pomóżcie nr z VIN ea0f na kluczyk są z góry dziękuję za pomoc

 

Dodano: 16 gru 2014 - 15:22

Nr z klucza s49a9

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie padł mi IMO w megane z na androidzie program do generowania kodów nie chodzi pomóżcie nr z VIN ea0f na kluczyk są z góry dziękuję za pomoc

 

Dodano: 16 gru 2014 - 15:22

Nr z klucza s49a9

Mi po wklepaniu twoich danych w programie wyskoczyło: 6864

Edytowane przez Firan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. mam problem ze znalezieniem linku do tego programu ("W temacie jest także link do programu, który wygeneruje kod do immo. Działanie jest potwierdzone w kilku przypadkach. (sam tez to potwierdzam- wygenerowany kod działa) - gojgien") czy ktoś mógłby wrzucić link do tego programu z góry dziękuje

 

Dodano: 29 gru 2014 - 17:46

cofam poprzedni post już mam program sory za tamto:P mój problem jest taki, że po wyciągnięciu akumulatora nie kontrolka od immo nie daje znaku życia i samochód nie odpala nie ma iskry. chciałem wygenerować ten kod auta i spróbować to naprawić, tylko teraz mam większy problem ponieważ nie mam tej żółtej karteczki z kodem w kluczyku i czytam forum i czytam i już mnie ...trafia prosze was ludzie powiedzcie mi skąd teraz wytrzasnąć ten kod? Auto to renault scenic 1.4 16V 2000r przebywam w irlandii dzwoniłem do servisu renault ale mają dzisiaj zamknięte:/ bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam pomoże mi ktoś z kodem mam windows 7 i za nie jestem wstanie odpalić generatora kodów ;/

 

Auto to Megane 97 silnik 1.9 DTi

kody z kluczyka 973000 i S154T

Vin VF1BA0N0ciach

Proszę o pomoc

 

Nie podawaj niepotrzebnie całego VIN-u.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!