Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II Grand Tour


grzesiekSTW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Grzesiek, chciałbym zaczerpnąć opinii na temat egzemplarza tego oto Renault Megane:

 

http://otomoto.pl/renault-megane-C20384253.html

 

Na co zwracać uwagę przy zakupie MII ?

 

Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze:

Czy ten śnieg widoczny na fotkach to już tegoroczny, czy foty robione ubiegłej zimy??? (ilość liści na drzewach w tle, też jest nieadekwatna do obecnej pory roku)

Jeśli odpowiedź druga, to coś musi być nie tak, (może tego nawet na fotkach nie widać) skoro w takiej cenie Megana nabywcy nie znalazła. Nie uwierzę, by przyczyną była niechęć Polaka do Francuzki, tak jak Wanda nie chciała Niemca, że sprzedaje się tak długo.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie,

 

Również chcę kupić megane II grand tour, więc podepnę się pod już istniejący wątek. Wybór raczej padnie na benzynę 2.0 lub 1,6 (tak wiem, czytałem o KZFR, ale licze się z ewentualną naprawą), z lekkim wskazaniem na 2.0.

 

znalazłem na allegro coś takiego:

link

Byłbym wdzięczny za komentarze i ewentualne uwagi odnośnie tego modelu lub samej aukcji - przyznam, że to mój pierwszy zakup samochodu używanego, wiec wszelkie porady będą mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O środek naprawdę nikt nie dbał,dla mnie dyskwalifikuje to auto hak zamontowany z tyłu :-) (to jest moje prywatne zdanie)

Nie wiem czemu ale nie ufam autom z hakiem,nie wiadomo co ciągał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo co ciągał

Skoro ma hak, to na 100% ciągał dzień w dzień dwie przeyczepy, tira i wyrywał drzewa liną przeyczepioną do tego haka :-) Nie rozumiem tej paniki z hakiem... OK, może raz czy dwa pojechał z przyczepką i co z tego? Silnik jest mocny to sobie poradzi, a nawet gdyby był słaby - to co by się stało? Nic. Producent przewiduje że samochód osobowy może ciągnąć przyczepkę i podaje w instrukcji informację np. co do jej masy.

 

Co do samego samochodu z linka to zdjęcia są rozmyte, trudno coś powiedzieć. Podłoga faktycznie uwalona błotem ale to nic strasznego, może sprzedający mieszka przy gruntowej ulicy i zanim wejdzie do auta przechodzi przez jakieś błoto. Reszta wygląda przyzwoicie, ale z tych zdjęć trudno wywnioskować w jakim stanie technicznym jest samochód. Niestety taki przebieg przy roczniku 2004 jest hmmm - mało realny, no i brak złowa "bezwypadkowy" w opisie raczej źle wróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nie ufam autom z hakiem,nie wiadomo co ciągał.

Właściciel powie, że pewnie założył na wszelki wypadek :-)

 

W środku faktycznie straszny syf. Ustal numer VIN i wszystko będzie jasne bo przebieg trochę za niski.

A dla mnie wpis w ogłoszeniu, że samochodem jeździła kobieta, działa odstraszająco bo jak widzę przed sobą samochód, który porusza się w sposób chaotyczny to praktycznie w każdym wypadku za kierownicą siedzi niewiasta :)

 

Co do jazdy z hakiem to nie musiał ciągnąć ciężkich przyczep ale mógł również wozić materiały do budowy domu.

Producent przewiduje ciagnięcie przyczep ale bardzo obciąża to układ napędowy a w głównej mierze skrzynię biegów które często nie wytrzymują mocnych silników benzynowych i diesla w wysokim momentem obrotowym.

Kupując używany samochód nigdy nie będzie wiadomo co woził poprzedni właściciel.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!