Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III g.tour.1.5.dci 110 bosse czy warto kupić


gobi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .Jak w temacie mam okazje kupić Megane III grand tour 1.5 dci 110 KM bosse.Jest to samochód demo dilera.kolor grafit,+ navi przyciemniane szyby alu 17.Cena dla mnie to 67 tyś.Jak myślicie warte tych pieniędzy? Jezdziłem takim testowym i było ok,tylko właśnie podczas przyśpieszania dziwne brzęczenie z okolic silnika przez chwilę.Potem cicho i super.Proszę o porady bo muszę dać zaliczkę na samochód . Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika to nie wiem, Nawigację taką mam i jestem zadowolony, chodzą słuchy, że jest słaba mało dokładna itp. kupiłem aktualizację map i nie mam problemu. Wiem ze nie chciałbym tej półskórzanej tapicerki! jeździłem takim demo i nie podobało mi się w lato. poza ty mbył wątek o uszkodzeniach tej tapicerki nadwyraz szybko. Nie pamiętam czy bose ma w standarcie czujniki cofania, ale jeśli masz przyciemnione szyby to ich brak będzie myślę bardzo kłopotliwy. Ja bez czujników musiałbym zdecydowanie więcej czasu i uwagi poświęcać na parkowanie, bardzo słabo w kombiaku widać do tyłu. Mam też alu 17. jest ok, dość twardo ale bez przesady, (drogie opony tylko są niestety), koniecznie dokupiłem koło zapasowe zamiast tego kompresora. Nie wiem jaki ma przebieg ale wydaje mi się że to spora cena (pewnie auto jest z 2010r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za szybka odpowiedz Samochód jest z 2011 roku i niestety po rozmowach i targach jednak z niego zrezygnowałem.Szef serwisu jezdzi takim i na dystansie 5tyś km po mieście głównie spalanie to 8.2l. Były tez problemy z jakimiś przewodami paliwowymi i automatyczna klimatyzacją.Zdecydowałem sie na zakup nowego Forda focusa z silnikiem eco bost 150 KM.Po upustach cena dobrej wersji 68 tyś.Pozdrowienia dla forumowiczów i jeszcze raz dziękuje za szybką odpowiedż na forum.

 

Dodano: 04 lis 2011 - 11:39

Jednak mimo wszystko coś mnie ciągnie do tej meganki.Fajny wygląd i dziś sprzedający zadzwonił że w cenie dorzuci koła zimowe na alusach 16 Masakra sam nie wiem co zrobić ?hehehe.Może jednak warto wziąść ,a spalanie mieszane pewnie nie będzie większe jak 6.5l/100. Może jednak ktoś ma jakieś za i przeciw jeszcze?

Edytowane przez gobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z samochodu jestem zadowolony, mam MIII GTour 1.4TCe, w Bose nie podobało mi się że tunel środkowy był piano black, to za minut 5 jest całe w palcach, po szukaniu pilota od navi. reszta to całkiem spoko auto mim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie.No i renia kupiona dzisiaj podpisałem umowę.A wiec tak Samochód ma przejechane 800km i jest z 2011 roku Kolor szary eclipse wersja to bose 110 Fap.Cena katalogowa była 82450.Do tego lakier met,system nawigacji,przyciemniane szyby,ESC,aluminiowe koła ronal z oponami zimowymi bidestone gratis.Autoalarm,dywaniki gumowe i chlapacze też gratis. Cena wyszła po doposażeniu auta 92003,00zł Diler dał upust 20500.Tak więc samochód kupiłem za 71.000.Mam nadzieję że zrobiłem dobry interes.No niestety troche brzęczy podczas przyśpieszania ok tak 1500-1800 obrotów.Może to sławne przewody paliwowe,nie jest to na razie dokuczliwe i jest ok.Elastyczność silnika super,no i jestem zadowolony.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Edytowane przez gobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!