Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

interfejs diagnostyczny warto i co potrafi.


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego co za różnica zakup chińskiej sondy z oprogramowaniem lub bez.

Paweł, różnica kilku stów ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Posiadam Renault Megane 1,4 16V z 2001r

Chciałbym zakupić zakupić interfejs, ale czytając to forum jak i inne, można się nabawić jedynie choroby.

Jednemu działa ELM327 innemu nie, jednemu działa VAG-COM innemu nie działa.

Znalazłem na allegro taki kabelek nie drogi, za 45zł

http://allegro.pl/interfejs-tester-kabel-usb-renault-clio-kangoo-i3116828323.html

Czy nim się połączę bez problemu, czy też są wyjątki że w jednej megance przy założeniu tych samych silników i roczników będzie działać a w innej nie ?

Tu jest droższy, ciekawe czy to jest ten sam co w linku powyżej:

http://allegro.pl/ddt-2000-renault-megane-scenic-clio-kangoo-do-2007-i3128506655.html

Chciałbym uzyskać taką odpowiedź odnośnie tych linków co podałem, bo z ELM327 i VAG-COM to raczej ciężko o jednoznaczną odpowiedź.

Co zrobię tym interfejsem za 45zł, za 59zł co podałem, ewentualnie jakieś innej do 100zł na allegro, czym się różnią, to są te same tylko cena wyższa ?

Z góry dziękuję za pomoc, mile widziany link do aukcji.

Pozdrawiam serdecznie

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
Gość BlackRaven

Wydzielono z tego tematu i połączono z tym.

 

Czyżby "ograniczenie prędkości w krajach arabskich" ?

Ktoś grzebał ale nie miał wiedzy...

CDIF-em też to można wyłączyć.

I nie dajcie się nabierać serwisy i kilku ludzi którzy zakupili Clip-a chcą robić kasę i wmawiają że tylko Clip a to nie jest prawdą.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDIF-em też to można wyłączyć

Informacja przydatna...

,nie dajcie się nabierać serwisy i kilku ludzi którzy zakupili Clip-a chcą robić kasę i wmawiają że tylko Clip a to nie jest prawdą.

Komentarz zbędny i zmanipulowany.

Nigdzie nie napisano że "TYLKO Clipem" co tak odczytujesz i sugerujesz.

Czyżby Clipem nie można było tego zrobić??

Może wystarczy info, że tym Twoim CDIF-em także to można zrobić??

A tak swoją drogą co w tym dziwnego że kogoś się z Renówką pod CLIPA posyła skoro to soft dla renówki przeznaczony??

Inna kwestia, jak tu polecać coś innego skoro na palcach jednej ręki można policzyć posiadaczy innych softów obsługujących Renaulta.

Z CDIF-em chyba jesteś jedyny na tym forum, a przynajmniej jeden który go tak upierdliwie w każdym poście reklamuje, czyżby wszyscy mieli do Ciebie jeździć, a nie na CAN Clip bo to wyłacznie dla zdzierstwa sobie zakupili??

Nieuczciwie podchodzisz do tej sprawy i reklamy swojego "ogonka"

Widać trudno do Ciebie docierają sugestie o obiektywne informacje w postach. Wszędzie widzisz podstęp i nieuczciwość.

By było jasne- Clipa nie posiadam i takich usług nie świadczę.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlackRaven

Forum jest po to by ludzie w prosty i tani sposób rozwiązywali problemy ze swoimi autami.Tu jedyną odpowiedzią jest "jedź na Clip-a"

Tu nie chodzi o "mojego" CDIF-a tylko o to że tych CDIF-ów w kraju jest masa i jak ktoś ma jechać i zapłacić z Clip-a kwetę X to np. za CDIF-a może zapłacić mniej.

Ja myślę o użytkownikach i podpowiadam jak mogą zapłacić mniej a to wielu boli.

Nie znasz mnie nic o mnie nie wiesz a oceniasz...

No cóż tak najprościej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest by podać jaki soft sprawę załatwi i pozostawić użytkownikowi prawo wyboru czego szukać, nie przypinać od razu łatki naciągacza posiadaczom Clipa.

Tak samo nie wszystkich znasz i nie wiesz jakie mają podejście do pomocy innym, sugerujesz jednak co innego i nawet paluszki Ci nie zesztywnieją jak to klikasz..... A czasami powinny...

A jak to w praktyce wygląda??

Zazwyczaj podłączenie pod KOMPUTER 50 zł bez rachunku. I nieistotne jaki to soft, czasami nawet taki który Renówki nie ugryzie.

Dobrze jeszcze jak "serwisant" w takim przypadku nie żąda gratyfikacji za zajęcie miejsca w garażu i stratę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage koszt zakupu clipa i cdif-a, to cdif jest droższy, więc diagnoza teoretycznie powinna być droższa :notacrook:

 

Poza tym nie spotkałem się z sytuacja, że ktoś bierze 50zl za skasowanie jednego błędu - to by była paranoja.

 

podtrzymuje swoje zdanie - jeżeli maxiecu robi to co napisał kol. aniewa to wart jest swojej ceny. Zdecydowana większość użytkowników po zakupie tego programu użyje go max 1 raz miesięcznie. W II najczęściej robione programowanie to wtryski i czujniki ciśnienia - a kto to robi co miesiąc?

Gdyby ktoś chciał na maxiecu zarabiać to raczej bym go nie brał pod uwagę, ale dla własnej satysfakcji jak najbardziej.

 

P.S. Mam clipa ze 3 lata, a wszystkie swoje renówki podpiąłem przez ten czas max kilka razy (meganka I, scenic I, laguna II, meganka III, a i jeszcze jakiś scenic III z dalszej rodziny). Też miałem wizje, że będę diagnozował ile wlezie, a tak na prawdę nic się z nimi nie dzieje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstajecie Panowie od tematu. Napisałem to co wiem - clipem można to wyłączyć, to wiem, bo robiłem. CDIFa nie mam i nie wiem co potrafi i nawet nie chcę wiedzieć.

Owszem mam clipa i na nim czasami zarabiam choć nie jest to jakiś corem bussinesu dla mnie i nigdy nie będzie.

Podejrzewam, że to pikanie można wyłączyć każdym grubszym sprzętem typu KTS, cdif etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstajecie Panowie od tematu

Praktycznie od tematu odstaje tu tylko jedna osoba, swoimi postami (nie tylko w tym temacie) staram się tego usera sprowadzić na ziemię i do rzeczywistości, by nie robił z Was złodziei i wyłudzaczy, tylko dlatego że posiadacie Clipa, a nie inny program i oferujecie taką pomoc innym.

Osobiście nic z tego nie mam, prócz satysfakcji, że nie pozwalam na ogólniki i tworzenie niczym niepopartych precedensów.

Dziwię się tylko, że sami nie reagujecie sprzeciwem na takie zaczepki i insynuacje.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!