Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o rozkodowanie nr VIN


1maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

Upatrzyłem auto, Grand Scenica :-), prośba taka, czy jest na forum ktoś, kto mógłby mi rozkodować nr VIN (a jakby miał ktoś dostęp do bazy i podał historie to już było by super). VIN jest taki: VF1JMGED639605689. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAND SCENIC Emotion 1.5 dCi 105

Lakier Beż Popielaty

Tapicerka tapicerka ciemnoszara

Deska rozdzielcza tonacja ciemnografitowa

Rejestracja SK6189L

 

przyciemniane szyby

lusterka boczne elektryczne w kolorze nadwozia

światła przeciwmgłowe

boczne żaluzje przeciwsłoneczne w drugim rzędzie

czujnik deszczu + automatyczne włączanie świateł mijania

elektrycznie podnoszone szyby przednie z włącznikiem impulsowym

elektrycznie podnoszone szyby tylne

wykończenie tapicerskie

tapicerka ciemnoszara

skórzana kierownica

fotel pasażera regulowany w poziomie

centralny przesuwany schowek

zamek centralny

2 zagłówki tylne przystosowane dla dziecka

opony standardowe

poduszki boczne z przodu + poduszki kurtynowe

karta Renault

ABS

klimatyzacja automatyczna

czujnik cofania

wyświetlacz komunikatów w języku polskim

bez nawigacji satelitarnej

skrzynia biegów (6) manualna

koło zapasowe

felgi stalowe 16 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepne się pod temat. Mam auto od 06/2011 i zabardzo go nieznam. Mogę poprosić o rozkodowanie VIN-u? VF1JA1A0524182371. Chodzi mi przedewszystkim o wersje wypos. Dziękuję. Auto kupowane w Czechach. Wiem że do Czech przyjechało jakieś 5lat temu chyba z Włoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taki ma (miał) numer rejestracyjny. widać kupiony w Polsce i jest (był) na numerach katowickich :-)

dwumasę ma (105 KM) i VTG.

 

No to był, obecnie jest na warszawskich blachach :) Dzięki za pomoc, na pewno podjade do serwisu aby sprawdzić historie (telefonicznie nie chcą nic powiedzieć). Tu link do niego http://autokomis-mory.otomoto.pl/renault-grand-scenic-salon-polska-diesel-7-miejsc-C22269265.html, opis trochę przebarwiony, bo nie ma tempomatu (i zdjecia kiepskie) ale oglądałem go i wygląda wporzo. Czy wszystkie sceniki mają możliwość uruchamiania silnika bez wkładania karty do slota? Bo tego jakoś nie mogłem odpalić bez karty w czytniku? A na marginesie, będę potrzebował rolete bagażnika, na alledrogo chodzą od 350 zeta :). Ma ktoś taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to właśnie kwestia zdjęć, albo coś było przy nim gmerane: przód ( maska "wyje" z prawej ), prawy bok ( tylne drzwi, inny odcień i odstają ), tył ( lewa strona, zderzak opadnięty, pewnie jakieś plastiki ułamane są ).

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on HF nie ma więc bez włożenia karty go nie odpalisz :-) Zdjęcie przodu-niespasowany zderzak obok lewej lampy, czyli mogła byc przycierka lub lekkie parkingowe stuknięcie, zderzaki w Scenikach II przy małym naruszeniu jednego miejsca potrafią "wybić" w innym mimo że nic poważnego się nie stało, bądź co bądź to duży kawał plastiku. Jak wygląda dla Ciebie ok to do serwisu i ewentualnie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ile razy dzwoniłem to za każdym razem podali przebieg

Salon Samochodowy Renault

UNI-CAR PW S.A.

Ulica : Modrzewiowa 7

Miejscowość : 85-631 Bydgoszcz

Wojewodztwo : Kujawsko-Pomorskie

Telefon : (052) 360 25 60, (052) 360 25 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!