Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o rozkodowanie nr VIN


1maniek

Rekomendowane odpowiedzi

zarówno obecne jak i poprzednie dwa auta dokładnie opisywałem na kilku forach internetowych, więc zainteresowani wiedzieli, co i jak naprawim, przeważnie dołączam foto...

problemów ze sprzedażą nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESP to on nie ma :-) Poza tym ładny jest, prawie kupiłem u nich samochód rok temu, zaprzyjaźniony serwis powiedział że jest OK, ale pewien drobiazg mnie zniechęcił no i to że znalazłem swojego benzyniaka w lepszym stanie, lepiej wyposażonego i za mniejsze pieniądze :) Mają samochody poleasingowe z Francji głównie, dobrze udokumentowane, w przyzwoitym stanie, ale weź poprawkę że:

 

1. Tego samochodu juz może nie być (szybko potrafią się zmieniać oferowane), co prawda ze 2 miesiące temu jescze stał ten co miałem brać, ale to był automat więc niezbyt chodliwa zabawka.

2. Opis często się nie do końca zgadza-przy tej ilości pojazdów robią je na zasadzie ctrl+c, ctrl+v :)

3. Warto do nich podjechać i obejrzeć, mają spory wybór.

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESP nie ma, FAP raczej ma i mam nadzieję, że ma wykładzinę do bagażnika i antenę dachową, bo nie widać tego na fotach :) wydaje mi się, że plastikowa listwa z tyłu ma inny odcień niż naroża tylne i klapa. ale może się mylę.

poza tym ładny :-) i nie widzę uwag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chciałem się pochwalić, że zanabyłem pojazd, który prezentowałem w poprzednim linku :-) Dzięki pomocy kolegi mrarek miałem dobre rozeznanie i wysoki start. Na razie jestem na wyjeździe i mam ograniczony dostęp do neta, więc wiecej pytań będzie po niedzieli :)

Edytowane przez 1maniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!