Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

żarząca sie kontrolna światła przeciwmgielneg


Winny12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko co sie dzieje :

odpalam silnik załączam światła , naciskając na hamulec żarzy mi sie kontrolka z światła przeciwmgielnego a po włączeniu lewego kierunku podświetla sie jeszcze mocniej bywa tak ze prze skręcie w lewo tzn . załączonym lewym kierunku i naciśnięciu na hamulec kierunek wogóle nie miga ( zauważyłem ze w lewym kierunku szkło jest zaparowane )Pozdrawiam :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem ze w lewym kierunku szkło jest zaparowane )

 

Czy nie zaczęło Ci się tak dziać po umyciu samochodu lub deszczach, nie masz wody w kloszu lampy ? Daj znać co było przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Mam identyczny problem z tylnym lewym swiatlem - probowalem styki przetrzec ale dalej to samo, chyba ze cos zle robie. Gdzie nalzey te styki przetrzec tam gdzie odczepia kostke od plastikowej obudowy z zarowkami? Czy jeszcze gdzies powinienem sprawdzic?

 

Dzieki za odpowiedz

 

Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wlasnie taki sam problem ze naciskam na hamulec żarzy mi sie kontrolka z światła przeciwmgielnego a po włączeniu lewego kierunku podświetla sie jeszcze mocniej itd :) ale tego nie robilem bo nie wiem jak ?

 

[ Dodano: 2007-11-16, 10:49 ]

juz zrobilem, lewy tylny lampka byla uszkodzona styki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich, ja mam w swojej megi ten sam problem z tym lewym kierunkiem, już czyściłem styki, podginalem je itp. Ale problem niestety powraca co jakiś czas, pomaga na krótko stuknięcie w plastikową obudowę lamp od strony bagażnika. Co mogę zrobić żeby usunąć ten problem całkowicie???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Też miałem coś takiego, że delikatnie świeciło mi się światło od tylnych przeciwmgielnych i zastanawiałem sie od czego to moze być, później jakoś zauważyłem, że robi się tak gdy wciskam Stop, ale przeczyściłem wszystkie styki w tylnej lampie i narazie jest Ok. Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna rzecz, 2 tygodnie temu przepaliła mi się żarówka od świateł mijania w prawym reflektorze, pomyślałem, że może się strząchnęła czy coś, wymieniłem... a tydzień po tym spaliła mi się w lewym reflektorze... czy coś powodowało przepalanie się tych żarówek, czy miały taki krótki okres żywotności? (obie wymieniałem w grudniu 2007) ... Dziwne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również problem (mam nadzieję) mam już z głowy :) Miałem niezłą "choineczkę". :) Samo przeczyszczenie styków nie poskutkowało, ale dopatrzyłem się jeszcze, że blaszka, do której podłączony jest przewód od masy była odgięta. Przygiąłem wszystkie blaszki, tak żeby wszystko dobrze się stykało i jest Ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!