Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Scenic II


Mr_danielus

Rekomendowane odpowiedzi

zacząłbym od tego, że:

- jak na 2006 rok przebieg pojazdu jest mocno wątpliwy, ale z drugiej strony który pojazd z importu nie jest kręcony?? :lol:

- 130 KM dCi to raczej będzie miał FAP

- skoro ma już polskie menu, to już ktoś mu grzebał kompem w ustawieniach... co jeszcze ustawili?

- taki idealny, super, "ą", "ę" to jest jak zjeżdża z taśmy, a nie kilkuletni egzemplarz

- podgrzewanej przedniej szyby napewno nie ma

- reszta wyposażenia to standard - nic nadzwyczajnego nie ma

 

ze zdjęć wygląda ładnie, odpicowany i natarty błyskiem. trza wziąć go do ASO i za 250 PLN przetrzepać porządnie VIN oraz stan pojazdu, ale zrobić to solidnie (nie tak, jak mnie ASO sprawdziło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właściciel to na 90% jakaś korporacja leasingująca flotę aut.

Książka serwisowa - też na 90% zaraz po skończeniu gwarancji serwisowany w jakiejś taniej sieci stacji szybkiej obsługi, niby szczegół ale miej świadomość, że to zasadnicza różnica w stosunku do ASO.

Garażowany - litośći... się handlarz na argunent szarpnął, ciekawe jak to udowodi? Osobiście jak widzę taki wpis ostrożność wzasta x 2 (używany przez starszego pana/panią - ostrożność x 4):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyciągał cały wyświetlacz - źle go wpasowali i odstaje ale to tłumaczy ten przebieg 51 tyś :o swoją drogą jakie to perełki maja Ci nasi handlarze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 50 tys km to w rok... Mam MII 2006 kupione w 2009 z przebiegiem 130 tys dziś mam już 200 tys km.

Zadaj pytania j.w. ale skoro ktoś na dzień dobry takimi "okazyjnymi przebiegami" atakuje to nie marnuj czasu. Auta z tych roczników z importu z dieslem 200 tys km mają bankowo, czym szybciej się z tym pogodziś tym mniej nerwów stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są z rocznika 2003-2004 - od 2005 były inne.

w 2006 też takie felgi były. stoi u mnie na osiedlu taki :o

 

co do następnego modela... się sprzedawca rozpisał, ale

- nie widze roletki w tylnych lewych drzwiach - pewnie urwany zaczep

- Wskaźnik informujący o nie zamkniętych drzwiach, pokrywie (...) silnika - ciekawe :o

- literkę I mu zjadło... już nie mam na zapas :o

- z przebiegiem to nieźle pojechali :lol:

 

mam nadzieję, że sobie sprzedajacy kupi słownik ortograficzny, jak sprzeda scenika :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem takowe ogłoszenia

Grand Scenic 2005r. niebieski

Scenic 1.9 120KM

Jutro bądź w czwartek chcę jechać zobaczyć osobiście, chyba że ktoś mieszka w okolicy i ma czas wcześniej podjechać. Przebieg podobno 139 tyś

 

Czy coś Wam na pierwszy rzut oka nie pasuje?

Edytowane przez Mr_danielus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wizualnie lepiej wygląda niebieski, ale to przyciągający wzrok kolor. No i zwróć uwagę ze to Grand, a drugi już nie, więc sprawdź czy o to Ci chodzi. No i niebieski ma lepsze wyposażenie.

 

Poza tym krótki: kontrolka SERVICE-do sprawdzenia, może tylko wymiana oleju, ale nie sądzę. Oba przygotowane do spredaży aż miło.

 

W niebieskim moje zainteresowanie wzbudził hak z jakąś osłoną zderzaka, raczej nietypowa rzecz do kazjonalnego ciągnięcia przyczep. podejrzewam że mógł to być holownik wakacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz service - to tylni zderzak ma jakieś uszkodzenia pod lewą lampą i na dole (zdjęcie 4) albo coś się tak dziwnie odbiło - chyba jednak jakieś odbicie.

Kijowy hak.

Nie ma tempomatu.

Ochydna plastikowa kierownicam choć w ogłoszeniu jest napisane: Gałka dźwigni zmiany biegów i kierownica pokryte skórą

Ta wersja chyba powinna mieć kierownicę skórzaną... więc ktoś ją wymienił.

 

Ale z drugiej strony ta Trójramienna kierownica, - to jest to!

 

Niebieski nie ma ESP - choć w treści ogłoszenia tak jest napisane.

Edytowane przez Optima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski wydaje się być OK, bo nawet odważniki ma na zewnątrz na felgach... co za patałachy na tym zachodzie...

Srebrny nawet alufelg nie ma, jakieś przytarcie ma czy co na panelu klimy( po prawej od sterowania prędkością wiatraka).

Wizualnie niebieski lepszy, ale to GRAND.

 

Masakra z tym pisaniem...

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!