Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wloty powietrza


Michal.A.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Widziałem w paru megankach takie ozdobne srebrne wloty powietrza montowane na przednim grilu pod reflektorami (mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi :mrgreen: ) Zadzwoniłem do ASO i podobno jeden taki kosztuje ok 500zł, wie ktoś może gdzie takie można kupić taniej? Przeszukałem już allegro i inne stronki ale nie znalazłem. Pomijając fakt,że ASO sobie SŁONO za to liczy to i tak nie ma już możliwości kupienia tego u nich - brak na magazynach.

 

PS. widzę, że się pomyliłem, proszę o przeniesienie tematu do działu "TUNING"

Edytowane przez Michal.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tez kolego sie zastanawialem nad tym jesli chodzi o te srebrne wstawki ktore sa seryjnie montowane w M3 coupe, jednak sa tez takie ktore pasuja do zderzka od hatchbecka i grand toura.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wydaje mi sie ze nie bo coupe to podchodzi pod reflektor i tablica jest usadowiona w jeszcze dodatkowym plastiku ktory tworzy calosc z tym srebrnym. i mam wrazenie ze caly dolny wlot jest inny.

Sa natomiast takie wstawki ktore pasuja do normalnego zderzaka (widzialem juz tak w 2 megankach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no te z cupe to nie spasuja - są "za wysokie" szperałem dużo po allegro i w końcu znalazłem, ASO z Rzeszowa robiło wyprzedaż i kupiłem takie do mojej megi grandtour (nie trzeba zmieniać atrapy grila - daje się tylko te wstawki), dałem 300zł za komplet, a jak się dowiadywałem u Pietrzaka w Katowicach to śpewali ok. 480 zł za sztuke ;) . Trochę się nagimnastykowałem z ich montażem (musiałem się zaopatrzyć w nitownicę) ale wszystko poszło ok. i autko nabrało chrakteru :notacrook: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a mają tam więcej? Może numerek orginału masz?

 

wyglada to tak http://www.bluecars.net/Image_ecl/pack_full_led_Renault_Megane_3/Pack_blanc_led_xenon_Renault_Megane_3_tuning_feux_de_jour_3.JPG

Edytowane przez Tytan555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Trochę dla odświeżenia tematu: ramki (atrapy) wlotów nadal są dostępne. Trzeba trochę poszperać...Zdarza się, że można je jeszcze zdobyć pod starym numerem katalogowym. Nowy numer ramek, który uzyskałem od ASO to 8201210840 - koszt ok.700 zł - jak dla mnie trochę sporo. Ja znalazłem plastiki w necie za 200 zł nowe, z nitami, śrubami, instrukcją montażu, oryginalny karton, kolor czarny połysk (występowały jeszcze pod starym numerem). Ponieważ kolor mi nie odpowiadał dałem je do lakierowania na kolor srebrny pół-mat. Wyszły super! Sam montaż nie jest zbyt trudny. Po dwa nity i jedna śruba na stronę. Ważne jest dobre wymierzenie otworów. O ile zanitowanie nie było jakimś sporym problemem to już wkręcenie długiej śruby od spodu zderzaka tak (trochę kiepski dostęp, o czytelności instrukcji montażu nie wspomnę). Koniec końców jakoś udało się to złapać, wszystko trzyma jak należy, nity i śruba niewidoczne. Reasumując za 250 zł i pół godziny poświęconego czasu autko dostało sportowego charakteru - zdjęcie w załączeniu. Warto było :-) Pozdrawiam.

post-56557-0-29505900-1428493978_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odkopując temat, ja również mogę się pochwalić zamontowanymi atrapami wlotu powietrza. :D Zainspirowany użytkownikiem Tokon4 znalazłem kompletne atrapy wraz z nitami, śrubami i instrukcją za 130zł. Efekt można zobaczyć poniżej, potwierdzam że warto przeznaczyć taką kwotę aby dodać mały detal do swojego autka. 

20181129_191948.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!