Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

odpowiedz do gigena


wielki4

Rekomendowane odpowiedzi

Znam go wirtualnie i odnoszę wrażenie takie jak pisałem. Wszystkich tematów nie czytam ale Tomika głównie widzę w skojarzeniach i tego typu tematach, zresztą Ciebie też.

Widzę że są dwie grupy na tym forum. Jedna grupa to grupa dla której forum to zloty, znajomości i zabawa. Druga grupa to ludzie którzy na forum motoryzacyjnym rozmawiają o motoryzacji, dyskutują o motoryzacji i rozwiązują problemy ze swoimi samochodami.

Problemy pierwszej grupy powinny być przeniesione na portale społecznościowe, natomiast problemy drugiej grupy powinny by na forum motoryzacyjnym czyli tu gdzie jesteśmy.

Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zorganizował zloty nie znaczy że każdy musi się z nim zgadzać i go wielbić

Wcale tego nie oczekuję :) Nie robię na tym forum nic za co oczekiwałbym czegokolwiek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli na podstawie tematów typu "Skojarzenia" twierdzisz, że jest osobą budzącą najwięcej negatywnych emocji, jeśli chodzi o administrację. Ciekawy sposób postrzegania użytkowników. Druga sprawa - w Skojarzeniach nie napisałem ani jednego posta, mam nawet ten temat w ignorowanych, bo nie lubię takich tasiemców, no ale OK :) Poza tym, pisałem właśnie o tym wcześniej - ja tutaj na forum zaglądam, bo część użytkowników jest dla mnie jak rodzina i lubię ich towarzystwo. Między innymi dlatego, że poznałem ich w REALU i wiem jakimi są wartościowymi ludźmi. Tutaj zdaje się jest to, gdzie się nie rozumiemy. Dla Ciebie forum jest stricte wirtualne, te nicki nic nie znaczą, więc nie pasuje Ci to i tamto. Dla mnie każdy z tych nicków to osobna uśmiechnięta gęba, która ma za sobą swoją historię.

 

Dodano: 05 sie 2012 - 23:44

Problemy pierwszej grupy powinny być przeniesione na portale społecznościowe, natomiast problemy drugiej grupy powinny by na forum motoryzacyjnym czyli tu gdzie jesteśmy.

 

Wskaż mi chociaż jedno miejsce tego forum, w którym jest ono określone jako forum motoryzacyjne. Podpowiem: nie wskażesz, ponieważ znajdujesz się na forum użytkowników renault megane i scenic, a nie na forum motoryzacyjnym traktującym o renault megane i scenic. Potrafisz zauważyć różnicę, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wcale tego nie oczekuję :) Nie robię na tym forum nic za co oczekiwałbym czegokolwiek

 

:)

 

Druga sprawa - w Skojarzeniach nie napisałem ani jednego posta

 

W tego typu tematach Cię tylko widzę, nie pamiętam jakie tam jeszcze tematy prowadzicie bo raczej nie zaglądam do tych pierdół. Skupiam się na motoryzacyjnej części forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaż mi chociaż jedno miejsce tego forum, w którym jest ono określone jako forum motoryzacyjne. Podpowiem: nie wskażesz, ponieważ znajdujesz się na forum użytkowników renault megane i scenic, a nie na forum motoryzacyjnym traktującym o renault megane i scenic. Potrafisz zauważyć różnicę, czy nie?

W jednym miejscu o tym jest.

1_top_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że teraz chcesz się odgryzać, bo tak to zabrzmiało.

Absolutnie nie! Po prostu chcę przedstawić ocenę sytuacji i atmosfery tak zachwalanej i ponoć przeciwstawnej do naszej, chcę się wcielić w niesfornego nowicjusza, pod zmienionym nickiem i na zmiennym IP, robiącego na przekór Waszym zasadom. Oczekuję w tym miejscu obskakiwania wkoło mnie i samych pomocnych podpowiedzi i taryfy ulgowej, tak jak nam sugerujesz w takich przypadkach postępować. Zobaczymy długo to zniesiecie i jak szybko będę na tej 14 stronicowej liście.

Powstanie z tego relacja z cytatami obydwu stron. Fajna zabawa na przynajmniej kilka dni heheheh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego typu tematach Cię tylko widzę, nie pamiętam jakie tam jeszcze tematy prowadzicie bo raczej nie zaglądam do tych pierdół. Skupiam się na motoryzacyjnej części forum

Oj ... czy aby na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tylko Twój problem polega na tym, że Ty to rozgraniczasz. Ja, chociaż mnie motoryzacja niezbyt interesuje, to czytam z ciekawości posty w tematach motoryzacyjnych, a po to, żeby się chociazby czegoś ciekawego dowiedzieć. Dla Ciebie natomiast istnieje tylko część motoryzacyjna i tyle. Tylko nadal nie wiem, na jakiej podstawie możesz wypowiadać się nieprzychylnie nt. osoby Tomika. Nadal mi tego nie wyjaśniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Wy macie swoją część forum i my swoją...

A REGULAMIN mamy taki sam dla całości i wszystkie części pod tą miarę podpinamy.

Aż do tej pory miałem Cię za poważnego człowieka.

Czyżbyś tym zdaniem podważał powagę 1 posta w tym temacie i postępowania jego właściciela???

Przecież mam zamiar zachować się identycznie tylko że w Twojej piaskownicy....

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś tym zdaniem podważał powagę 1 posta w tym temacie i postępowania jego właściciela???

Do tej pory uważałem Cię za poważnego człowieka i szanowałem Twoją opinię.

Niestety nie potrafię uznać za poważnego takiego człowieka (moderatora forum), który stwierdza, że chętnie narobi bałaganu na innym forum dla zabawy.

W tym momencie jest to czysta złośliwość całkowicie kłócąca się z zasadami netykiety, którą zapewne znasz.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też masz odpowiedź z zaproszeniem ponownie na ogólny. Tu piszesz co innego, broniąc trolli i niesfornych nowicjuszy olewających zapoznanie się z regulaminem, a na PW uważasz takie działanie za niepoważne i sprzeczne z netykietą.

powtarzam raz jeszcze, wobec takiego postawienia sprawy, nie będę dyskutował "na ucho" i odpisywał na PW w tej sprawie. Kopie możemy kruszyć tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!