Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

odpowiedz do gigena


wielki4

Rekomendowane odpowiedzi

Nowi

Podczas rejestracji musieli zaakceptować regulamin więc złożyli obietnicę pod groźbą odpowiedzialności, iż będą go przestrzegać, nie rozumiem po co te żale szanowny kolego, nie chcesz go przestrzegać więc po raz kolejny Ci napiszę - nie loguj się na forum :) Będziesz mniej nerwowy a my (czyt: administracja) będziemy mieć więcej czasu na odpisywanie w normalnych dyskusjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czyżby kolega to forum traktował jako odskocznie od pracy i wyżycie się na administracji

Gdybym tak traktował forum, to chyba bym nie był aktywny w tylu tematach o naprawach aut, a nie jak większość ze skojarzeniami i o d.. Maryni.

Jeśli uważasz, że Ci przeszkadzam na forum i pisze głupoty, to napisz i nie będę się udzielał.

o to to to napisałem wyżej i prosiłbym szanownych kolegów by się zastosowali, chyba że są "babami" i będą dalej płakać

Myślałem, że prowadzimy tu dyskusję na poziomie, a nie nędzne obrażanie interlokutorka na poziomie dzieci z piaskownicy.

w tej formie, bez adresu, to tylko nienamacalne przechwałki....

Nie ma sprawy, adres możesz dostać na PW, forum ma mniej więcej tyle samo postów przy 5 razy mniejszej liczbie zarejestrowanych userów.

Te przywołane 14 stron A4 świadczy jednak o większym zamordyzmie jak tu, czy na innych forach gdzie jestem. Nawet od początku istnienia to forum nie ma takiej ilości zbanowanych userów. Jeśli ich było 20,

Najwięcej banów pochodzi z lat 2004-2006 kiedy fora przeżywały boom i potwierdzi to pewnie prawie każdy admin, który wtedy prowadził forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. To nie szkoła, gdzie na początku roku szkolnego jest taryfa ulgowa, żeby się zaklimatyzować po wakacjach. To forum, które ma jasno określone zasady zarównom dla nowych, jak i dla starych wyjadaczy.

Tak jak napisałem... jeden może być z czegoś zadowolony, z czego drugi będzie nie zadowolony, tak samo jeden może mieć takie zdanie na jakiś temat a drugi będzie miał inne zdanie...

 

Dodano: 05 sie 2012 - 23:08

po raz kolejny Ci napiszę - nie loguj się na forum

Z całym szacunkiem ale nikt z administracji nie wywołuje u mnie negatywnych emocji oprócz Ciebie.

 

Dodano: 05 sie 2012 - 23:13

będziemy mieć więcej czasu na odpisywanie w normalnych dyskusjach.

Akurat Ciebie w tych ważnych dla użytkowników dyskusjach mało widać. To co napisał Pawel, skojarzenia i inne pierdoły to tak, chyba że to właśnie jest normalna dyskusja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tak traktował forum, to chyba bym nie był aktywny w tylu tematach o naprawach aut, a nie jak większość ze skojarzeniami i o d.. Maryni.

Jeśli uważasz, że Ci przeszkadzam na forum i pisze głupoty, to napisz i nie będę się udzielał.

Czyżbyś popadał w samouwielbienie, jeśli tak to gratuluję wysokiej samooceny.

Jeśli chodzi o drugą cześć to tak uważam, to co wypisujesz w tym temacie to są głupoty co już kilku normalnych userów próbuje Ci dowieźć.

Do bycia moderatorem nikt mnie tutaj nie zmusza, robię to z zamiłowania do tego forum i ludzi którzy wiedzą po co to forum zostało stworzone :)

Jak napisałem wyżej, wytłumacz mi proszę, dlaczego mamy zmienić zasady panujące na tym forum które 99,9 % użytkowników przestrzega ? Możesz mi to wytłumaczyć, jeśli nie to weź wrzuć na luz, policz do dziesięciu i pomagaj innym - chyba o to w tym chodzi.

 

Dodano: 05 sie 2012 - 23:18

Z całym szacunkiem ale nikt z administracji nie wywołuje u mnie negatywnych emocji oprócz Ciebie.

Ach Ty brutalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie popadam w samouwielbienie, tylko stwierdzam fakty.

Napisz mi co konkretnie jest głupotą z tego co napisałem.

Przytocz mi które te zasady tak bardzo chce zmienić ?

Z Gojgienem, przynajmniej można prowadzić normalną rzeczową rozmowę, ale Ty lubisz wyrywać zdania z kontekstu.

Podpiszę się pod tym co już wcześniej było napisane, chyba nikt z administracji nie wywołuje tylu negatywnych emocji co Ty.

Pomagać ludziom chętnie pomagam i będę robił to dalej.

Sam dużo nawojowałem ze swoimi autami i chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami, bo czasem mogą one ustrzec kogoś przed mechanikiem partaczem.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Gojgienem, przynajmniej można prowadzić normalną rzeczową rozmowę, ale Ty lubisz wyrywać zdania z kontekstu.

Podpisze się pod tym co już wcześniej było napisane, chyba nikt z administracji nie wywołuje tylu negatywnych emocji co Ty.

:) :)

Uznanie dla kolegi Tomika za zorganizowanie zlotu ale to nie znaczy że jesteś the best. Popieram powyższy cytat

 

Dodano: 05 sie 2012 - 23:25

Nic z waszego pisania i tak nie wynika

Widzisz jakiego zamieszania narobiłeś.!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dobre... Panowie, zapytam inaczej. Dla kogo jesteście na tym forum? Dla siebie, czy dla innych użytkowników? Jeśli dla innych, to czy kiedykolwiek byliście na jednym z ogólnopolskich zlotów? Poznaliście moderatorów na żywo, pogadaliście z nimi? Czy żyjecie tylko w sferze internetowej? Pytam, bo nie mogę się nadziwić ile w Was negatywnych emocji wobec moderatorów, administracji, a szczególnie Tomika, który jest jednym z najwspanialszych ludzi tutaj na forum. Człowiek, który sam zorganizował trzy (2009, 2010, 2012) potężne zloty ogólnopolskie, nie wspominając mniejszych. Tylu ludzi razem zintegrował, a tutaj przez Was jest przedstawiany jako jakiś dyktator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojgien, odpowiadając na Twoje pytanie (sorki za brak cytatu).

Na forum jestem w różnych porach, fakt piszę głównie wieczorem, ale zaglądam też (jako niezalogowany) podczas dnia.

 

Carek regulamin owszem jest ważny, ale nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Czasami naprawdę warto przymknąć oko (jeśli można), bo nigdy nie wiesz czy ten "nowy" też nie miał gorszego dnia i nie będzie naprawdę wartościowym użytkownikiem.

Nie zachęcam tutaj do machnięcia ręka i pozwolenia na wszystko, ale na trochę luźniejsze spojrzenie. Nie każdego od razu trzeba traktować z buta, bo to też tworzy klimat i "straszy" nawet już piszących (mam oczy i widzę ile przez ten czas co jestem na forum odeszło wartościowych - z wiedzą - userów).

 

Uprzedzając wątpliwości to tak, wiem co to jest administrowanie forum (poświęciłem temu sporo lat), jak momentami jest to upierdliwe i niewdzięczne zajęcie. Ale kurcze Panowie, przecież (jak było już pisane) nikt do tego nikogo nie zmuszał. Ja sam zrezygnowałem, bo nie mogłem już temu poświęcać tyle czasu co potrzeba.

 

To na tyle, dobranoc, bo uciekam spać :)

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj przez Was jest przedstawiany jako jakiś dyktator.

 

To że zorganizował zloty nie znaczy że każdy musi się z nim zgadzać i go wielbić. Nie znam go osobiście ale sprawia wrażenie że nie ma z nim żadnej rozmowy, to co on wie jest jedyną słusznością... Przepraszam ale takie odnoszę wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, adres możesz dostać na PW, forum ma mniej więcej tyle samo postów przy 5 razy mniejszej liczbie zarejestrowanych userów

No brawooooo od 2003 roku 5 razy mniej zarejestrowanych?? Jak to się ma wobec tego tekstu:

Nigdy się nie zastanawialiście dlaczego to forum jest tak nisko we wszystkich rankingach tego typu stron ?

 

Gdzie znajduje się forum 19, albo forum Laguny w rankingach chyba nie muszę wspominać.

Sobie wobec tego nie masz nic do zarzucenia Panie ADmin???

Świetnie trafiłeś jestem adminem na pewnym forum

Tak jak pisałem pomyłkowo odpowiadając innemu pawlowi

Dawaj linka pobawimy się na Twoim podwórku, na Twoich zasadach i obadamy tą pobłażliwość dla nowicjuszy i przymykanie oczu na wybryki userów ze stażem.

Na tym forum złożę z tego obszerną relację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carek regulamin owszem jest ważny, ale nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Czasami naprawdę warto przymknąć oko (jeśli można), bo nigdy nie wiesz czy ten "nowy" też nie miał gorszego dnia i nie będzie naprawdę wartościowym użytkownikiem.

Kolego, a czy nowi użytkownicy są od razu banowani, czy punktowani karnie? Nie! Są pouczani, wrzuca się im znaczek szukajki i ewentualnie zamyka zdublowany temat. To nie jest Twoim zdaniem przymknięcie oka? To co by było? Puszczenie wolno, niech sobie pisze w nowym temacie i pyta o to samo co jest w kilkunastu czy kilkudziesięciu innych? Gdyby każdemu nowemu na to pozwalano, to na tym forum byłby większy nieporządek jak w piaskownicy.

Nie znam go osobiście ale sprawia wrażenie że nie ma z nim żadnej rozmowy, to co on wie jest jedyną słusznością...

Skoro go nie znasz, to na jakiej podstawie się wypowiadasz? Tego jakim jest moderatorem i jak spełnia swoje obowiązki? To strasznie wybiórczy jesteś, bo ja nie raz widziałem na forum, gdy pomagał innym userom, nakierowywał ich, czy po prostu pisał ciepłe słowa. To nic? Szufladkujesz go tylko po moderatorstwie? No to gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!