Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

odpowiedz do gigena


wielki4

Rekomendowane odpowiedzi

To osobiście zbanowałbym mu IP kompa.

I tak zwykle się to odbywa.

Myśle że nowi użytkownicy powinni być ulgowo traktowani, ale to tylko moje zdanie a tu zaraz jakieś pretensje

Nowy czy stary użytkownik zobowiązany jest do stosowania Regulaminu forum, jeżeli go nie przestrzega zostaje upomniany, jeżeli nadal nie stosuje się do niego wtedy zaczynają pojawiać się punkty, po zebraniu kompletu taki użytkownik może tylko czytać, nic nie napisze.

Sory ale wygląda na to jakby wszyscy byli tu z obowiązku.

Obowiązku nie ma, ja jestem od początku istnienia tego forum, niedługo będzie 6 lat. Jakby mi nie odpowiadało dawno bym stąd się zwinął. Byłem na innych forach, jestem tam nawet zarejestrowany, ale prawie tam nie zaglądam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak osoby nie zgadzające się na panujące tu zasady mogą nie wchodzić na to forum tak samo mod nie musi być modem, może zrezygnować.

Zauważ tylko, że to nikt z Administracji tego tematu z niezadowolenia nie zakładał, a niezadowolony, chyba z własnych "umiejętności" nowicjusz, dla którego czytanie jest problematyczne. Nawet w nicku (jednym słowie) potrafił zrobić błędy albo w czytaniu albo w jego zapisie. O tym co jest w jego w profilu chyba wstyd wspominać.

Uważasz, że z powodu takiego giganta umysłowego powinniśmy podać się do dymisji, by było cacy, czy odesłać imbecyla do tego co nie przeczytał, a podpisał i zadeklarował się stosować.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Już Ci tłumaczyłem, dostałeś po uszach? Dostałeś, zacząłeś stosować to co jest w Regulaminie i nagle żaden mod się Ciebie nie czepia.

I właśnie o to chodzi. :)

w sumie nikt od-pewnego czasu nie zwrócił mi uwagi chyba rekord mój :) :)

ale wkurza mnie to (poziom -1)i cerwona (chyba czerwona ;) ) linia,,,

 

To jeszcze doczytaj w regulaminie o przesadzaniu ze stosowaniem klawisza ENTER ;)

Poprawiłem

Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko, że to nikt z Administracji tego tematu z niezadowolenia nie zakładał, a niezadowolony, chyba z własnych "umiejętności" nowicjusz

Tak ale jak widać i użytkownicy mają swoje uwagi i administracja też. Dlatego może dobrze że ten temat ktoś założył.

Uważasz, że z powodu takiego giganta umysłowego powinniśmy podać się do dymisji

Nie ale jeżeli mod uważa że jego praca jest taka straszna bo jakiś dzieciak napisał mu "jesteś debilem" za zamkniecie tematu.... Bez przesady. W każdym gronie znajdą się oszołomy a takiego piszącego na PW "jesteś debilem" trzeba usunąć z forum i już... Wcześniej ktoś z administracji napisał że użytkownik nie zgadzający się z zasadami na forum może tu nie zaglądać dlatego ja napisałem że mod też może zrezygnowac skoro uważa że jego praca jest straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie trafiłeś jestem adminem na pewnym forum :)

Podaj adres tego Twojego forum, z chęcią dla sportu i rozrywki pobawię się w TROLLA, zobaczymy jaka będzie Twoja reakcja, a uwierz, trochę nieodpowiedniego zachowania tutaj poznałem. Wiem czym do białości moda czy admina rozgrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolli Ci u nas dostatek i od 2003 roku trochę z nimi wojuje, mogę Ci dostarczyć zablokowanych IP na jakieś 14 stron A4 pisanych czcionką 10.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas nadszedł, by w kolejnym temacie dotyczącym modów się wypowiedzieć. Zarejestrowałem się na tym forum ponad 5 lat temu, a więc szmat czasu temu. Przez ten czas czynnie oddawałem się rozmowom na forum, nie tyle w sprawach technicznych, co raczej społecznośiowych. Nie należę do typu majsterkowicza, czy mechanika, zatem nikomu rad nie udzielałem, a sam o nie rzadko prosiłem. Pochłonęli mnie, a raczej urzekli na tym forum ludzie. Poznałem masę wspaniałych osób, byłem na wielu wspaniałych zlotach i teraz zaglądam na to forum, nie jak na forum, ale jak do rodziny. Z pewnymi osobami zaprzyjaźniłem się na tyle, że utrzymujemy kontakty poza forum, odwiedzamy się niejednokrotnie w czasie całego roku. Te wszystkie znajomości, które narodziły się dzięki forum sprawiły, że nie jest problemem wsiąść w samochód, przejechać ponad 5h 350km, posiedzieć z tymi osobami 2, 3, czy 4h i jechać z powrotem do domu 5h i 350km. Do czego zmierzam? Przez ten cały okres użytkowania na forum były lepsze i gorsze chwile, niejednokrotnie wymienialiśmy nawet w dość ostry sposób poglądy, czy tu z użytkownikami, czy z moderatorami, ale zawsze kończyło się to dobrze, bo mieliśmy do siebie wzajemy szacunek. Każdy z użytkowników rejestrując się na forum miał obowiązek zapoznać się z regulaminem i go zaakceptować, bądź nie akceptować i się nie rejestrować. Jeżeli ktoś świadomie stwierdził, że nie przeczyta, bo nie warto - jego problem, niech teraz nie płacze, że moderatorzy są źli i go modują - od tego właśnie są. Kolejną sprawą są osoby, które kwestionują same punkty regulaminu, jak tutaj powyżej się to zdarzyło. Zaakceptowaliście regulamin, jakim prawem go teraz kwestionujecie? Nie odpowiada Wam, jest śmieszny - żaden problem, można odejść z forum i nie przejmować się jakimś "głupim" regulaminem. Nie raz, nie dwa pojawiali się tu co jakąś chwilę osobnicy, którzy chcieli być ponad regulamin - zostali odpowiednio usadzeni i już ich tu nie ma. Byli również użytkownicy, których osobiście bardzo miło wspominam, ale którzy nie zgadzali się z regulaminem i zachowaniem moderatorów i opuścili forum, przesiedli się na inne, itp. Ale podjęli decyzję o tym, że to im nie odpowiada, a nie wylewali żale. Dlatego - każdemu z użytkowników, któremu nie pasuje regulamin, zachowanie modów śmiało mogę powiedzieć - podejmijcie męską decyzję, a nie "płaczcie jak kobiety" (bez urazy do kobiet, bo wiadomo, że to powiedzienie, a nie faktycznie zachowanie większości kobiet).

Edytowane przez CareK
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolli Ci u nas dostatek

Hmmm... czyżby kolega to forum traktował jako odskocznie od pracy i wyżycie się na administracji :)

 

Dlatego - każdemu z użytkowników, któremu nie pasuje regulamin, zachowanie modów śmiało mogę powiedzieć - podejmijcie męską decyzję, a nie "płaczcie jak kobiety"

o to to to napisałem wyżej i prosiłbym szanownych kolegów by się zastosowali, chyba że są "babami" i będą dalej płakać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolli Ci u nas dostatek i od 2003 roku trochę z nimi wojuje

w tej formie, bez adresu, to tylko nienamacalne przechwałki....

mogę Ci dostarczyć zablokowanych IP na jakieś 14 stron A4

Sam sobie mogę podobną ilość spreparować. kto to będzie pojedynczo sprawdzał???

Stary też potrafi......

A tak na żywym organizmie sprawdzilibyśmy tą pobłażliwość dla nowych i luzactwo oraz przymykanie oczu w wypowiedziach i zachowaniu starszych userów, o co tak usilnie zabiegasz.....

Te przywołane 14 stron A4 świadczy jednak o większym zamordyzmie jak tu, czy na innych forach gdzie jestem. Nawet od początku istnienia to forum nie ma takiej ilości zbanowanych userów. Jeśli ich było 20, słownie- dwudziestu, to i tak z okładem liczone. Może dlatego, że nie banujemy mamy co jakiś czas pretensjonalny temat zakładany i broniony prze frustratów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma świata idealnego, zawsze i wszędzie jak ktoś będzie zadowolony, znajdzie się ktoś nie zadowolony. Dlatego niech będzie jak było. Niech każdy wyciągnie z tego tematu wnioski dla siebie i podejmie odpowiednie dla siebie decyzje. Ale nie dajmy się też ponieść emocjom bo mod miał gorszy dzień albo znalazł się jakiś dzięcioł piszący na PW "jesteś debilem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu od ponad 2 lat, koledzy z forum przyjęli mnie w swe grono mimo że zapisując się nie miałem jeszcze nic wspólnego z samochodami spod znaku rombu, pytałem o silniki, o dane techniczne, nie zawsze dostawałem gotowe odp. ale zawsze pomagali odnaleźć interesujący temat. To dzięki nim kupiłem mehi 1Ph2 z silnikiem 1,9dci i nie żałuje. Zapisując się do "clubu" akceptowałem pewne warunki, miałem wybór mogłem nie zapisywać się w imię swobody. Nie raz złamałem zapewne jakieś zasady forumowe dostało mi się upomnienie na PW lub publiczne, ale uczy to nas na przyszłość unikać błędów.

W tym roku poznałem kilkunastu członków bliżej na zlocie w Krzepicach i przyznaję koledze CareK'owi rację że atmosfera piknikowo-rodzina. Wielka tu zasługa kolegi Tomik'a za doskonałą organizację, nawet zamówił pogodę:).

Nie zawsze było tak miło i słodko. Wiele razy mieliśmy odmienne zdanie np gdy toczyliśmy debaty( odmienne zdanie mieliśmy) na temat polityków, bezrobocia, żebraków, czy ostatnio Euro, piłki nożnej i remontów na drogach ale każdy z nas ma prawo do swoich poglądów lecz są zasady które każdy z nas akceptuje i przestrzega to tak samo jak regulamin mieszkańców bloku cisza nocna od 22 do 6 rano , mycie klatki co jakiś czas, zakaz wyrzucania śmieci przez okno, zakaz mycia samochodu pod blokiem :).Uzyskując prawo jazdy też akceptowałeś pewne zasady - przepisy ruchu drogowego i powinieneś je przestrzegać, karą za nieprzestrzeganie ich jest mandat w postaci finansowej (kredytowanej) i punkty karne a w dalszym efekcie nagminnego łamania przepisów odebrania prawka. Też nie wszystkie zasady wydają mi się zasadne ale zaakceptowałem je wiec jestem zobligowany do przestrzegania ich Reasumując nie akceptujesz zasad wypisz się nikt tu nie trzyma na silę, nie jesteś tu za karę. Ty nie musisz się męczyć z nami i Administracją no i my z Tobą.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jestem tego samego zdania ale co ja sam mogę... Nowi często być może wartościowi użytkownicy odnoszący pierwsz negatywne wrażenie z tego forum może więcej tu nie zaglądają dlatego powinni być ulgowo traktowani zanim poznają zasady panujące na tym forum w praktyce. Ale to jest tylko moje zdanie. Jak będzie.?? Nie odemnie zależy

 

Dodano: 05 sie 2012 - 22:56

gojgien dlaczego usunąłeś swojego posta.??

Edytowane przez pawelb5913
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi często być może wartościowi użytkownicy odnoszący pierwsz negatywne wrażenie z tego forum może więcej tu nie zaglądają dlatego powinni być ulgowo traktowani zanim poznają zasady panujące na tym forum w praktyce

 

Nie zgadzam się. To nie szkoła, gdzie na początku roku szkolnego jest taryfa ulgowa, żeby się zaklimatyzować po wakacjach. To forum, które ma jasno określone zasady zarównom dla nowych, jak i dla starych wyjadaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!