Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

odpowiedz do gigena


wielki4

Rekomendowane odpowiedzi

Spójrz na swój poziom reputacji a spójrz na poziom reputacji kolegi Pawla czy modów udzielających się w technicznych sprawach. Może uznasz że te plusy i minusy to głupota ale jednak o czymś świadczą.

Nie świadczą o niczym. Dlatego też od samego początku jestem przeciwny temu licznikowi. Nigdy nie sprawdzam ile mam tych plusików, a przydzielenie ich czy "zabranie" jest sztuczne, jeden użytkownik da plus drugi minus bo o np. pojechałem go za brak pl-literek.

Czy uważasz, że każdy wchodzący "nowy" kliknie w ten przycisk? Zacznie czytać tylko posty użytkownika, który ma najwięcej tych plusików? Żartujesz chyba?

Poza tym na forum są ludzie, którzy chcą się poznać w realu i co należy tego im zabronić?

Odwołujesz się do innych for internetowych, oni nie organizują zlotów, spotów itp.? Organizują i to nawet kilkudniowe, na które potrafi przyjechać kilkadziesiąt "załóg"

To że Tobie to nie pasuje to już Twój problem.

To zorganizuj ankietę wśród nowych użytkowników forum, czego oczekują od tego forum rejestrując się na nim.

A dlaczego Ty jej nie zorganizujesz? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, byle w odpowiednim dziale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym na forum są ludzie, którzy chcą się poznać w realu i co należy tego im zabronić?

Odwołujesz się do innych for internetowych, oni nie organizują zlotów, spotów itp.? Organizują i to nawet kilkudniowe, na które potrafi przyjechać kilkadziesiąt "załóg"

To że Tobie to nie pasuje to już Twój problem.

 

Powyżej napisałem:

 

Nie mam nic przeciwko znajomościom z forum w świecie realnym

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wystarczy zrozumieć, że każdy ma prawo pisać w tematach technicznych, byle głupot nie pisał jeśli na tym się nie zna (czasami nawet lepiej by nie pisał) i każdy może w społecznościowych się udzielać.

Jedno drugiemu nie przeszkadza byle zgodnie z przyjętymi i zaakceptowanymi zasadami.

Można też dobrowolnie z któregoś, a nawet obydwu zrezygnować, a tylko nabywać wiedzę.

Ja przykładowo też od tego zaczynałem.

Od zawsze do takiego zachowania nawet rejestrować się nie potrzeba.

A co kto robi poza forum, czy to będzie zlot, wspólny grill, czy wypicie flaszki, to guzik powinno innych obchodzić.

A młodzi/nowi userzy- chcą tu zaistnieć to też zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Powiem inaczej- pojedź na wczasy do krajów muzułmańskich i wejdź do meczetu tak jak do kościoła, zobaczymy czym to się skończy.

Chcesz tu wejść to się dostosuj, inaczej będziesz najpierw upomniany, a jak się nie dostosujesz to na kopach wylecisz.

Dla wszystkich szybko potrzebujących pomocy a przy tym niecierpliwych jest ASO a nie forum.

Koniec tematu.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!