Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Jaka karta SD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Mam pytanie.Ze strony tom tom zakupiłem oryginalne mapy europy,,zeby je wgrać muszę kupić nową kartę SD bo ta fabryczna ma wgraną mapę polski i pojemność tylko 2G/nawiasem żenada/Czy muszę kupić oryginalną kartę tom tom Carminat czy obsłuży to zwykła ksarta SD? Nawigacja to oczywiście tom tom carminat wbudowany.Megane grand tour 2011r.Dziękuje za podepowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję wszystko pięknie,karta może być nieoryginalna.Wystarczy ją włożyć sformatowaną do nawi i sama się aktywuje.Niestety kłopot wystąpił przy próbie zgrania mapy zakupionej na stronie tom tom.Podczas zgrywania ze strony tom tom wszystko zdawało się być dobrze,ale podczas kopiowania na kartę okazało sie że mapa zgrała się z jakimś błędem,być może zanik sygnału netu lub coś takiego i niestety jest niekompletna.Urządzenie jej nie odtwarza.Nie wiem ale pewnie trzeba zakupić ją jeszcze raz bo chyba 2 raz już nie da się jej ściągnąć.Może ktoś coś doradzi w tej kwestii.

Edytowane przez gobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, kupiłem Megane III ph1 z Carminat Live (wersja 9844), niestety sprzedający nie zostawił karty SD z mapami. Mam 2 pytania i bede bardo wdzięczny za odpowiedz:

1) czy muszę kupić pierwsza oryginalna kartę TomTom z mapami do Carminat, czy mogę kupić z tego co już przeczytałem na forum 4GB lub 8GB SDHC, a mapy ściągnąć jakoś odpłatnie on-line przez TT Home?

2) jeśli chodzi o zakup oryginalnego SD z TT, to czy powinny to być ogólne mapy do Carminat, czy musi być jakaś specjalna wersja do Carminat Live?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez gorilas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie pytałem o lewe mapy, ale to też dobrze wiedzieć :!: Głównie chcę wiedzieć czy muszę kupić dokładnie taką wersję jaką sugeruje na stronie TT do Carminat Live (a kosztuje 600zł), czy jakąkolwiek niedawną oryginalną mapę do Carminat które na alledrogo można kupić i za 150zł. Na usługach Live i tak mi nie zależy, chcę mieć działającą mapę.

 

OK, sytuacja w międzyczasie zaczyna się klarować, niestety negatywnie... Mam właśnie potwierdzenie od jednego autoryzowanego sprzedawcy TT że mapy do Carminat Live są inne niż do Carminat i nie działają zamiennie.

Edytowane przez gorilas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam, mam podobny problem co kolega, kupiłem scenica III z roku 2011 bez karty SD z mapami, sciagałem tomtom home, wiem że mam carminat live wersje 9844, pytanie brzmi, czy coś się zmieniło w tej sprawie? Czy sam jestem wstanie zrobić kartę z mapą, na żadnych livach mi nie zależy, chodzi mi tylko o mapę GPS ulice drogi itp :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam . Odpowiedzcie proszę na to pytanko. Od 6 miesięcy mam lagunę3 z carminatem live . Auto jest z niemiec karta pamięci jest w nawigacji z mapą europy zachodniej. Czy istnieje możliwość zakupu drugiej karty sd( jeżeli tak to jaka min.pojemność) następnie zakupie ze strony tomtom mapy całej europy i wgranie jej na nowa sd i oczywiście czy to zadziała w aucie? Jężeli jest taka możliwość napiszcie jak to zrobić krok po kroku bo ja kompletny laik w tym temacie. Dzięki bardzo za pomoc !!!

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!