Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

brak możliwości kasowania błędów


Rekomendowane odpowiedzi

WItam, ostatnio w mojej megane padła jedna cewa zapłonowa, podjechałem pod gaziarzy bo zakładałem jakoś 2 tygodnie wcześniej gaz i myślałem e oni coś namieszali, podpięli się i powiedzieli że coś z cewką, ale nie dało się skasować błędu. zawiozłem do mechanika u którego naprawiam samochód wymienił cewkę podjechał na skasowanie błędów i również powiedział że się nie da, rozłącza się wszystko jest jakiś błąd przy kompie ale nie pamiętam co dokładnie, powiedział że możliwe że ktoś coś źle popodłaczał i przez to. teraz cały czas miga mi klucz na desce, jeździ się normalnie, ktoś spotkał się z czymś takim?? co mogło się zepsuć ?? czy robić to czy narazie jeździć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasowanie inspekcji odbywa się następująco:

 

1. Włóż kartę do czytnika i wciśnij przycisk Start/Stop jeden raz (nie

wciskaj sprzęgła ani hamulca, bieg na "luz")

2. Przyciskiem na dźwigni wycieraczek najedź na przebieg do

przeglądu,

3. Przytrzymaj przycisk na liczniku (kasownaie przebiegu dziennego), aż

wyskoczy przebieg 30000 do nastepnego przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja u siebie nie mam przebiegu do przeglądu, chyba ze się już skończył i coś tam pisze bo menu w jezyku jakimś dziwnym nie zrozumiałym, ale popróbuje :notacrook:

Pewnie masz komunikat: FAIRE VIDANGE RAPIDEMENT, pojawił mi się mimo, że jeszcze około 1000km było do wymiany oleju. Spróbuj kasowanie na tym komunikacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, zrobiłem jak kolega proponował, rezultat taki ze wskoczyło na chwile 30 000 i znikło w ogóle nie widać, mam natomiast napisane następujące komunikaty:

- Vidange a prevoir

- Pas de message memorise

zrobił mi się błąd jak padła jedna cewka zapłonowa, wymieniłem i nie dało się skasować błędu na kompie ( próbowałem u 2 osób ) - powiedzieli ze prawdopodobnie coś z kompem się porobiło, może miał ktoś podobne rzeczy i da znać co zrobić??

Dajcie znać co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jak zwiększyć liczbę km do następnej wymiany ? Zgodnie z forum przyciskam dolny przycisk aż pojaki się ustawiona wartość (u mnie 10 000) i górnym miało się zmieniać jednak, po wciśnięciu górnego przechodzi do kominikatu o poduszce. Chcę ustawić 20tys i walczę już 3dzień :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię, bo zmieniłem to poprzednio przez przypadek. Po poprzedniej wymianie miałem licznik 30 000 i jakoś zmniejszyłem go. Tylko jak mi się to udało ?

Edytowane przez gaceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!