Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy warto kupic Scenica II z silnikiem 1,5 Dci


Zygmund

Rekomendowane odpowiedzi

nie chciałem kolesia do końca pogrążać tu - bo jakbym Wam pokazał zdjęcie to byście mi z krzeseł pospadali :notacrook: nie dość że kombi a w nowej budzie wygląda bleeeee , to do tego granat nie metalic + koszt modyfikacji ;) i ja jako laik tego "sławnego" silnika 2,0 140 koni - za darmo bym nie chciał ...

mrarek - co to HF ? Co sądzisz o tych lampach których wcześniej linki wstawiłem

Edytowane przez Zygmund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Manetki z kompem - gotowe

- Autmatyczne włączenie i wyłączenie świateł - gotowe

- Domykanie szyb z pilota - gotowe

- Licznik z komputerem pokładowym - gotowe

- Tunel z podłokietnikiem

- Alufelgi

- Oświetlenie w drzwiach

Widzisz, to jeszcze wyłowiłem z opisu passata, co też posiadam w sceniolu fabrycznie, prócz tego co wcześniej wymieniłem, jedynie alusy dokupiłem osobno.

 

nawet za cenę tego, że trzeba będzie w końcu w SCII naprawić licznik, spinki w drzwiach i będzie wkurzać HF

W poliftingowych ponoć przetwornica w licznikach jest poprawiona, spinki w drzwiach do podnoszenia szyb juz te mocniejsze, na jakie starsze wersje są wymieniane, poza tym nie kosztują majątku, 24złote za komplet na przód lub tył to drobne pieniążki. (ceny w ASO)

A HF to bajka nie przekleństwo.....

co to HF ?

HF to system wolne rece. Cos czym ford obecnie w reklamach się chwali.... Auto otwiera się przez włożenie reki za klamkę jeśli karta znajduje się w zasięgu anten.

na tej samej zasadzie możesz auto uruchomić karta w środku, nawet w kieszeni i odpalasz auto.

Oczywiście karta ma i przyciski jak w normalnym pilocie radiowym do otwierania i zamykania centralnego.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tych lampach których wcześniej linki wstawiłem
te lampy białe są OK. ja mam jeszcze w kolorze pedalskim - różowe, ale na razie mam pilniejsze wydatki niż wymiana całkiem sprawnych oryginanych lamp.

te drugie LEDowe to są zamienniki BEZ wkładów. pytałem kiedyś o nie u tego sprzedawcy. pytanie skąd zdobyć wkłady, bo na alle ciężko kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie skąd zdobyć wkłady, bo na alle ciężko kupić.

Najlepiej upolować kompletne i to jeszcze takie z jednego auta, by były podobnie nowe, lub podobnie zużyte..

Może z wysp jakiś znajomy tam przebywający podeśle???

Przy tylnych nie ma różnicy czy to Europejskie czy Angielskie. Wkłady też pasują zamiennie na prawą i lewą stronę, by tylna przeciwmgłowa była po lewej.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem, ale - jak już Ci pisałem - bardzo rzadkie do zdobycia. a jak są to w cenach zaporowych. przy czym sprzedawca woli trzymać cenę przez 3 lata niż sprzedać je "na pniu" obniżając cenę o np. 100 PLN.

angielskie - jest to jakiś trop :notacrook: ale na razie nie ma nikogo pod ręką ;)

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze trochę jałowa ta dyskusja z mojej strony - nie mam przecież tego uff Sceniola , ale jak już go ew zakupię - napewno będę chciał zrobić kilka modów i jak widzę bez odwiedzin lub tłumaczenia krok po kroku (czyt. rok po roku ;) ) przez takich ludzi jak gojgien - może być cieżko z modami :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zapewne robić 'mody' (cóż to za słowo - powiedział by Pan Miodek :notacrook: ) niż głowice i inne pęknięcia...

z innej beczki - w listopadzie czeka nas premiera nowej Octavi : tak ma wygladac : zdjęcie przodu : http://elantra-russia.livejournal.com/pics/catalog/510/4907 a tu tył : http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://bi.gazeta.pl/im/8/7717/z7717748X,Skoda-Octavia-2013.jpg&imgrefurl=http://forum.octaviaclub.pl/printview.php?t%3D39650%26start%3D0%26sid%3D95c81bdbfb39f12f3549bad51e092556&h=425&w=497&sz=37&tbnid=Z_oOf3PnY3N4EM:&tbnh=81&tbnw=95&prev=/search%3Fq%3Doctavia%2B2013%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=octavia+2013&usg=__gPWvR8sBWGtuXejFl2BTHtbtmys=&hl=pl&sa=X&ei=ApJAUKqBIai80QWItIDACA&sqi=2&ved=0CC8Q9QEwAQ&dur=332 oto moje skromne zdanie na temat produktów czeskiej firmy : auto super - wygląd itd - wiemy ze za tym wsz.stoi VW ale taki sukces jak osiągneła Skoda to chyba nikt w Europie od 50 lat nie podbił tak rynku jak oni - gratulacje ! Jako Polacy zostaje nam zaiwść wobec siebie jak i innych narodow - taka natura - nic sami nie potrafimy - wiekszość firm w tym chorym kraju to sa zagraniczne korporacje - wszystko sprzedaliśmy - reszta ludzi wyjechała zagranice i taki finał - nie będę się rozpisywał na temat Amber bo to już cyrk i można sie domyślać jakie łapówy tam szły , aha dodam tylko jeszcze że znajomy kupił octavie kombi 2 lata temu nówke z salonu (wyprzed.rocznika ) za 44 tys z firmowym gazem i klimą - trzeba sie dobrze puknąć w głowe przed zakupem A4 lub Pastucha z lat 2005 2006 - gdzie wyjdzie to cenowo podobnie a znamy historie o 'super silniku' 2,0 diesel 140 koni haaaaaaaa

Edytowane przez Zygmund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no - ZTCP własność skody zakoczyła się zdaje się na favorytce, albo nawet wcześniej, bo ona też już miała wstawki finansowe ze szmelcwagena.

tak więc nie są oni tak niezależni, jakby się wydawało.

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do salonu i zobaczysz ile trzeba zapłacić za dodatkowe wyposażenie skody aby to dorównało renault. A dlaczego lider bo bardzo dużo aut jest flotowych i tyle.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojgien różnica między tymi modelami to jakieś półwieku. :notacrook: I mają nawet jedną wspólną rzecz, która te auta łączy. Hydrauliczny wysprzęglik sprzęgła.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!