Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Komunikat bateria rozładowana


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że to mój pierwszy post, witam wszystkich forumowiczów. Problem dotyczy komunikatu "bateria rozładowa", niedawno miałem komuniakt, żeby wymienić kartę, i ją wyminiełem (ten komunikat zniknął), jednak cały czas mam komunikat bateria rozładowana. Macie pomysł, czego może dotyczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakiś czas temu miałem taki komunikat. Wymieniłem baterię i od razu zniknął. Może spróbuj z inną baterią lub włóż kartę do czytnika (jeżeli masz HF i tego nie robisz). Dla mnie też jest dziwne, aby związane to było z akumulatorem. Akumulator ma własny komunikat "naładuj akumulator" czy coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie róbcie sobie jaj. O czym my tu w końcu piszemy. Przecież zainteresowany chyba może się określić gdzie mu się ten komunikat wyświetla - wyświetlacza od radia raczej nie sposób pomylić z wyświetlaczem komputera koło licznika. Dla ścisłości: jeżeli telefon pod bluetoothem ma rozładowaną baterię to na wyświetlaczu radia pojawia się komunikat "telefon bateria rozładow", a jeżeli bateria w karcie jest wyczerpana to na wyświetlaczu na desce koło licznia wyświetla się komunikat "słaba bateria w karcie" lub coś podobnego (nie pamiętam dokładnie). Chyba koledze "kpisarz" pomyliły się jednak wyświetlacze i baterie. Szkoda, że zamilkł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem - miałem wcześniej komuniat "wymień baterię karty" (i ją dopiero wymieniłem) ale przy zegarze, teraz pojawia się raz na jakiś czas komunikat "bateria rozładowana" i raczej nie dotyczy to telefonu - jest naładowany zazwyczaj, i akumulatora (sprawdziłem go, jest ok). komunikat wyświetla się na ekranie radia.

Sumując wasze wypowiedzi, jest kilka moźliwości:

 

- wymień baterię karty

- telefon bateria rozładowana

 

Ja mam komunikat "bateria rozładowana" na ekranie radia.

Edytowane przez kpisarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!