Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Becker Carminat AUX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam w swojej Megance radio Becker Carminat Model No. 7401. Chciałbym was zapytać co i w jaki sposób musiałbym zrobić abym mógł słuchać muzyki w radiu puszczanej z telefonu. Próbowałem już z złączem mini-iso (niebieskim) jednak nic z tego. Dodatkowo po kombinacjach z kablem i po przełączaniu różnych opcji w radiu nie działa mi CD-ROM, nie mogę wsadzać płyt.

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc związaną z podłączeniem AUX jak i rozwiązaniem mojego problemu z CD-ROMem.

Pozdrawiam,

Bernard

 

 

 

_______________________________________

W załączniku dodaję zdjęcie tyłu radia.

post-53508-0-93702800-1355158697_thumb.jpg

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć,

mam podobny problem i nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania jak podłączyć AUX w radiu Carminat BE 7401. Radio typu Update List jest opisane setki razy, Carminat 7401 niestety nie. Z tego co udało mi się wyszukać jest instrukcja na Holenderskim forum. www.onemorething.nl/community/topic/opgelost-ipod-in-renault-met-carminat-navigatie-systeem/. Może ktoś coś wie? Nurtuje mnie kwestia "żółtego" gniazda - u kolegi na zdjęciu. U mnie jest wolne i zastanawiam się czy to nie jest gniazdo zmieniarki - które można by było wykorzystać, tylko jest problem żeby nie zablokować CD tak jak wyżej opisano.

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na wyżej wymienionym forum jest dokładnie opisane jak podłączyć. Poniżej zamieszczam rysunek z wtyczkami i w opisie złącza numer 5 dopisałem pod jakie piny podłączyć złącze jack.

Ważne by w ustawieniach radia wejść w tryb Expert i zaznaczyć AUX ON.

Prawdopodobnie masa wystarczy jedna w pinie 2. 

Na fotografii pokazane złącze 5 z podłączonymi przewodami w obrębie czerwonego kółka z cyfrą 1.

 

 

https-%2F%2Fcdn.onemorething.nl%2Fuploads%2Fcommunity%2F89713b342263e3c1c05150b833899a4f5cd25024_0.jpg

AUX wyjśćie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!