Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III - 2009


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

Megane straci to co go wyróżnia od wszystkich innych samochodów. Teraz patrząc na MI albo MII to od razu wiadomo co to za auto. III generacja już nie będzie taka charakterystyczna. Trochę szkoda jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja nie narzekam - i bardzo mi sie podoba nowe megane. i scenic. i inne modele ktore beda za kilka lat. tylko ze mi sie podoba "subiektywnie" bo czuje sie odpowiedzialny troche za niego :). nie ja go projektowalem, ale gwarantuje ze czesci do niego beda super jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to co golf,klepią 30 lat takie same auto. :)

Nie zgodze sie ;] 1 do 2 a 3 do 4 są poobne ;] i 5 będzie do 6 napewno. Mi sie podobają Golfy. Ideału sie nie zmienia tak jask w Porsche :)

 

A wracając do tematu to jestem ciekawy jak szybko sie opatrzy te auto. Bo co do Golfa 5 to jużchyba każdy przywykł ale co do nowego Civica - chyba jeszcze wydaje sie jakąs nowością na rynku. Zobaczymy jak będzie z Meganą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideału sie nie zmienia
Przepraszam ale w którym miejscu widzisz ten ideał., Ja Ci powiem w jakim tak w ramach podpowiedzi: "tylko w Opinii innych ludzi i nic poza tym któży nie mają zazwyczaj pojęcia o mechanice" . Golfy tak samo często się psują jak inne auta. Mechanicy tylko dlatego je zachwalają bo znają już je na pamięć z racji częstego przebywania z nimi i widzą plus że nie muszą dużo osprzętu rozebrać aby się dostać do jakiejś części. Jak pójdziesz do sklepu moto po jakiś czujnik VW to dostaniesz od ręki a do meg będzie na zamówienie, dlaczego- bo w golfie się to często psuje i jest na to zbyt.

Przepraszam za OT ale wkurza mnie święte przekonanie co do niezawodności kanciatych niemców. Zapraszam do warsztatów to zobaczycie jak się to sypie. Równie prędko jak meganki o które się nie dba.

Wracając do tematu to ja czekam na pierwszą jazdę meg III i wtedy będę mógł ocenić czy mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdziesz do sklepu moto po jakiś czujnik VW to dostaniesz od ręki a do meg będzie na zamówienie, dlaczego- bo w golfie się to często psuje i jest na to zbyt.

a o ilości części na giełdach samochodowych to już się nie mówi, niemcy mają tam największy zbyt bo Polacy naciągnęli tego na lawetach i łatają to po stodołach.

Nową Megane trzeba zobaczyć na żywo i dopiero ocenić. Nowa Laguna ze zdjęć też nie bardzo mi się podobała, a jak zobaczyłem na żywo, przejechałem się i już chcę ją mieć (oczywiście czarne kombi na 19 calach ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepper_pl, dokładnie,jak ją zobaczę live to wtedy będę wiedział czy mi się podoba czy nie :) Na zdjęciach zawsze pokazują wypasione wersje,piękne alu itd.

Ostatni przykład:nowa Superb- na zdjęciach rewelka ,jak ją zobaczyłem na ulicy to szybko zmieniłem zdanie.Według mnie jest brzydka i nieproporcjonalnie zbudowana,krótka maska,krótki bagażnik i napompowana kabina :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge was zapewnic ze jezdzi sie nia fajnie. nowym scenisiem tez :) .... crash testy wypada super. slowem - kurcze powiedzialbym wiecej ale nie wolno.... a tak by sie chcialo hehe :)

 

co do racji ze VW jest super ..... to nie jest i podzielam opinie przedmowcy .... (przedpismiennego ... czy jak to napisac :P ... ) /.... ze jesli w sklepie dana czesc jest dostepna na zawolanie ... to znaczy ze sklep utrzymuje ze warto ja zamawiac ciagle bo ------ ona ciagle jest potrzebna :P - ----- bo ona ciagle sie psuje.

 

sam wiem jak dostawcy dbaja o jakosc czesci dla Renault .... moze nie id zawsze ale od czasu Laguny 2. .... Renault chce zapewnic ze nowe Twory beda plasowac sie w czolowce najmniej awaryjnych aut w swoich klasach. ja to widze po podejsciu dostawcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!