Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też się potrafi sama wyłączyć i szyby parują jak cholera wtedy. Pomaga jedynie ten przycisk MAX do odszraniania szyb. A moim zdaniem na wielkość parowania szyb (nie biorąc pod uwagę czystości filtra na punkcie, którego niektózy niektórzy mają zboczenie)ma wpływ ile ludzi jedziei jakie są warunki na zewnątrz.

I nie [Cenzura], że zimą klima ma się nie uruchamiać bo jest zimno na zewnątrz. Jak to się ma do tego, że zaleca się jej uruchamianie zimą? Latem chłodzi a w deszcz - zimę ma osuszać powietrze i tyle. Jak mam zimą +22 stopnie w kabinie i chcę schłodzić wnętrze to mam to zrobić wilgotnym powietrzem z zewnątrz? Inne gadanie to dorabianie ideologii to ignoranckiej myśli technicznej żabojadów.

Ja rozumiem, że są jekieś ograniczenia techniczne w których klima ma działać, ale te francuskie "systemy" oczyszczania powietrza czy sam klimatronik to jedno wielkie gówno! Jedni się przyzwyczają bo myślą, że tak musi być a inni tego nie tolerują bo nie jest to normalne.

I na koniec podzielę się z Wami złotą myślą mojego kolegi, który mówi: wszystko jech [Cenzura], tylko niektóre rzeczy mniej.

 

Dziękujemy ale takie niecenzuralne złote myśli nas nie interesują :D

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Dopowiem że kompresor pracuję non stop nawet gdy ać - of. Ten zawór umieszczony w kompresorze reguluje wydajność przez zmianę pojemności tłokowej. Jest to w miarę płynna regulacja od 0 do 100%.

Pytania z mojej strony:

1. Klimatronik 2 strefowy, 1 czujnik temperatury w kabinie. Jak to działa np. W auto.

2. Klima pracuję w auto. Zmiejszam prędkość nawiewu, auto się wyłączy. Automatyka klimatronika działa nadal poza nawiewem ustalonym ręcznie ?

3. Zimą nastawiam temp. 21 °C . Czy regulator będzie dogrzewał kabinę z pełną efektywną mocą do tej temp ( Np przy pomocy grzałek wbudowanych), ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!