Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o opinię .. PILNE... Scenic II 2,0dci


robeko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej nieobecności...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Szanowni forumowicze co sądzicie o tym egzemplażu:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

http://otomoto.pl/renault-scenic-navi-skora-xsenon-150-km-C27434023.html

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Z kolorem się pogodziłem...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dzięki z góry za pomoc

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pozdrawiam IRozi

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcą Sceniców II nie jestem ale na 1szy rzut oka widać różnice w przednich lampach więc któraś była zmieniana (chyba, że światło tak dziwnie pada)

Edytowane przez Łysy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylna klapa.... na której brakuje napisu RENAULT...

Napis RENAULT po prawej to pikuś, bo to raz było a raz nie, co już tu na forum przy innych sceniolach omawialiśmy. Ty się zapytaj gdzie się podział napis SCENIC ze środka tylnej klapy, który to był zawsze.

Plastiki pod stolikami za przednimi siedzeniami są takie jak być powinny. Ramka tylko za fotelem pasażera, który po poskładaniu do przodu służy jako stolik dla kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ładny ale:

-brak napisu SCENIC na tylnej klapie, nie ma także napisu RENAULT po prawej na dole, ale nie zawsze był w poliftowych. Brak tego pierwszego wzbudza moje wątpliwości co do bezwypadkowości tego elementu;

-przednia szyba z powłoką antyrefleksyjną-zawsze mi się wydawało że tego typu szyby były tylko w ph I czyli do końca 2006 r. ale nie będę się upierał;

-wygląd foteli przednich od tyłu (stoliki) ma ok, od końca 2006 r. tylko na prawym jest plastikowe obramowanie;

-pozostałość po zestwaie głośnomówiącym-jak już demontowali zestaw to można było i dasha wyjąć;

-nie chce podać VIN-w takim razie odpuściłbym sobie 300 km. w jedna stronę, jak nie ma n ic do ukrycia to powinien podać, podobnie z przebiegiem, jak nie ma nic do ukrycia to czemu go nie podaje?

-szpary maska/zderzak mogą być wynikiem przytarcia dołem zderzaka o krawężnik czy próg zwalniający (to wielki i w miare wiotki kawał plastiku i drobne przytarcie w jednym miejscu potrafi zmienić ułożenie całości-przetestowane na własnym będącym od nowości w domu), ale jezeli juz dojdzie do oględzin warto przyjrzeć się bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."przednia szyba z powłoką antyrefleksyjną-zawsze mi się wydawało że tego typu szyby były tylko w ph I czyli do końca 2006 r. ale nie będę się upierał"

Po czym ją rozpoznałeś? :D

Dzięki za spostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!