Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

meganka ma problemy z odpalaniem


Rekomendowane odpowiedzi

A to dzieki... Nawet nie wiedzialam, ze cos jest nie tak...:/ Najwazniejsze ze juz jest OK..

 

A mam jeszcze pytanko do mojego wczorajszego postu.. Chyba nam cieknie plyn z chlodnicy, bo zostawia jakies plamy i w zbiorniczku ubywa ale nie dymi ani nic wiec raczej uszczelka pod glowica jest cala, ale czy to moze miec jakis wplyw ma odpalanie?

Dodano 25 luty 2013 - 15:01

Czesc!

Wie ktos moze jak zdjac ta blache/ zabezpieczenie z komputera spod maski zeby go odlaczyc i wyjac? Probowalem kazdym sposobem i nic, niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest inny sposob bo u nas nie ma zadnej gumowej opaski. Komp jest jakby zamkniety w obudowie z grubej blachy, gorna czesc rusza sie w prawo i lewo ale nie mozna jej zdjac w zaden sposob... A zeby odpiac kompa od wtyczki, trzeba zdjac gorna pokrywe. U nas komp jest zlokalizowany za prawa lampa patrzac od przodu auto. to jest meganka 1.6 16 V z 2002 r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki z rozpedu zapomnialam o tym... Masz moze jakis pomysl jak zdjac to ustrojstwo?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

:lol: Jest to pierwsze i ostatnie ostrzeżenie, następne posty niezgodne z regulaminem będą nagradzane paskami.

Dodatkowo założyłaś drugi temat zupełnie nie potrzebnie, łącze oba.

P_r_z_e_m_o

 

Dodano: 26 lut 2013 - 12:33

Wybacz ale nie mam polskich liter... Skoro jest to az taki problem to bardzo mi przykro... Myslalam, ze mi ktos tu pomoze a nie bedzie sie tylko czepial drobnostek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym, razem takie uwagi to proszę na PW, a nie na otwartym forum.

BT, a malarz78 to bardzo miła osóbka i nie on tylko ona :lol: wymieniliśmy poglądy na PW i sprawa załatwiona, tylko czemu po mojej interwencji, a nie od razu, ale nie wracajmy już do tego.

Raczej skupmy się jak im pomóc w tym Albionie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!