Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

OBRĘCZE KÓŁ Z LEKKICH STOPÓW (ALUFELGI)


Mistic

Rekomendowane odpowiedzi

Megi trzymaj sie czegos... ja w srode postawilem swoja madzie na MakVeleno 7x16 + Nokian H 205/55/16 94XL. jesli chcesz moge zrobic i podeslac Ci fotki, nie chwalilem sie do tej pory bo nie ma pogody do zdjec i auto brudne...

 

no kurde :) ale sie zlozylo ;P

 

PS: felgi kupilem wlasnie w sklepie felgi-opony.com. sklep bardzo goraco polecam, obsluga jak dla klientow maybach'a, wysylka i dostarczenie 1dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Bardzo ładne felgi. Zaczynam się zastanawiać czy moich nie sprzedać na Allegro! I kupić komplet felg takich samych + opony Dunlopki SP Sport 01.

 

[ Dodano: 2007-03-23, 18:54 ]

Chociaż z drugiej strony te moje mogą się mniej spodobać komuś. Jednak zostawię... I auto się tak dobrze nie prezentuje, nikogo nie drażni nikt nie porysuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też fajne te felgi.

 

Zobacz jaki zrobił myk pewien szwed na forum angielskim. Pomalował ranty. Bardzo fajnie mu to wyszło. Niestety nie do wszystkich kolorów może to pasowac np czarny chyba niestety zleje się z czarnymi oponami.

Nyaflgarna1.jpg

 

PS. auto tak wypolerował że mucha nie siada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadson, mi osobiscie nie podobaja sie czarne aluski. Odnosnie Szwedow, to tam takie wynalzki jak Renault Megane sa rzadko spotykane. Wiekszosc jezdzi Volvo lub Saabami. Wspieraja rodzimy przemysl, ktory juz i tak nie jest ich ale i tak kupuja "swoje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle sie zlozylo DrNo z tymi felgami, zdecydowanie czekam na jakies foto :)

@ Besenji - calkiem fajne, tylko ciekawe jak wygladaja na megi

@ Hadson - Te typowe od meganki nie sa zle, ale zawsze mialam ochote na jakies bardziej delikatne, z cienszymi ramionami, zobaczymy u DrNo jak wygladaja Maki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis umyje auto, to i zrobie fotki... :]

 

[EDIT: 2007.03.25 19:53]

 

no i jak obiecalem sa i fotki. prosze tylko wybaczyc ze auto brudne... ale jutro egzamin z programowania ostatniej szansy... jak auto umyje to beda nowe grill'e (schnie ostatnia warstwa farby), plaskie wycieraczki, i nowe dywaniki w srodku :) a fotki ponizej:

 

fele01_s.jpg

 

fele02_s.jpg

 

fele03_s.jpg

 

fele04_s.jpg

 

felgi: MAK Veleno 7x16" 4x100 ET35 + pierscienie do centrujace na 60.1mm

opony: Nokian H 205/55/16 H 94XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli szerokosc 7" i ET35 to ja mam dokladnie takie (tyle ze 16" srednicy). zerknij TUTAJ, to zobaczysz jak wygladaja w MII (niemal idealnie pokrywaja sie z bokiem auta). no i dopisz do jakiego auta chcesz to wsadzic... ale po rozmiarach wietrze ze raczej tez MII :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!