Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III Gt-line grandtour


davidoff9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

 

Chciałbym Was prosić o opinię w zakresie tej oferty.

 

Aukcja

 

Sprzedawca twierdzi że przebieg pewny, auto idealne - w sumie czego można się spodziewać po Sprzedawcy:)

VIN prześle mi smsem gdy będzie wolny, spróbuję wtedy telefonicznie w ASO coś wydobyć o historii samochodu. Auto wygląda ok, w środku gdzieniegdzie brudne. Cena dość niska chociaż jest to licytacja i nie wiadomo gdzie minimalną ustawił sprzedawca. W tym czasie 1,5 110 były z FAPem i bez. Potraficie rozpoznać po zdjęciu silnika która to wersja? I coś co zawsze mnie zastanawia - ile faktycznie może mieć przeleciane? Aktualnie 53k km. Drugie tyle można doliczyć, chyba że więcej? Jak uważacie? Z góry dziekuję za pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzanie wygląda tylna klapa. odnoszę wrażenie, że jest źle spasowana, a to może oznaczać przygodę. Przebieg, hmmm realny ale w naszych warunkach, jeśli jeździło w Niemczech to raczej jest większy, chyba, że stało po dzwonie dłuższy czas. Jest to chyba kolejne auto z serii jeździła kobieta albo dziadek, do kościoła, bezwypadkowe, a sprzedaję bo mam za dużo pieniędzy i co 2 lata wymieniam auto sprzedając je za ok 1/3 wartości. Zacznij od VIN, chociaż nie wiele Ci powie o przygodach blacharsko-lakierniczych. Jeśli zdecydujesz się na ogledziny to weź dobrego fachowca albo odżałuj kilka groszy i sprawdź w ASO. Zawsze możesz zagrać z gościem i zaproponować mu układ, że płacisz za sprawdzenie ale jak coś ASO znajdzie to on zwraca kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wystawione jest po raz trzeci na allegro (od 8 lutego), jedna licytacja dotarła do 40k zł nie osiągając ceny minimalnej. Silnik ma FAP, ale nie ma się czego obawiać, jest to najnowsze rozwiązanie bez typowych wad. Taki GT Line najtaniej w Niemczech można kupić za 62k zł. Tu nie znamy ceny, ale pewnie dużo niższa więc pozostaje sprawdzenie jak bardzo był uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już VIN niestety w ASO nic nie chcą powiedzieć, koleś strasznie upierdliwy. Na pytanie zaane z ironią czy kradziony odpowiedział że on nie policja i nie powie:/ Spróbuję po innych podzwonić i coś wyciągnąc, lecz kolega kataryniarz dosadnie opisał to co również miałem w głowie. Jak dowiem się czegoś więcej podzielę się.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!